Zavrieť

Porady

satelitny HD prijimac

Ahojte,
potreboval by som poradit pri vybere satelitneho HD prijimaca. Ktori z tychto mi odporucate? Dakujem za rady.

AB Cryptobox 350HD
Optibox Pony
Opticum HDx 403p
Ferguson Ariva 200HD
Topfield SBI 2050
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Čo od satelitneho HD prijimaca očakávaš,naj obraz z utebov uvedených má asi Topfield 2050,s rovnako dobrým ale za menej € a k tomu ešte web prehliadačom je aj Dreamsky nxp256,dobrí pomer ceny a výkonu je Ariva 200 ktorá má aj klon za ešte menšiu cenu.Nepíšeš ako ho budeš používať lebo okrem príjmu vysielania dokážu niektoré aj niečo iné.

    alojzo je offline (nepripojený) alojzo

    alojzo
    mám openbox x810 používa manželka a ja kaon 570 cx.Práve som si objednal nový hd Argus mini ip za 2900 kč z Prahy ako náhradu za kaon 570 cx-na ktorom pri neof.fw nie je funkčná čítačka kariet.Nerobím reklamu ale je to nemecká výroba s velmi dobrou podporou sw,karty pracujú bez problemov.Pozri si stránku http://jo-sat.webnode.cz/.Vybrať si ale musíš sám,pretože aj ja som sa dlho rozhodoval čo vybrať.

    majkii je offline (nepripojený) majkii

    majkii
    drocera Pozri príspevok
    Ahojte,
    potreboval by som poradit pri vybere satelitneho HD prijimaca. Ktori z tychto mi odporucate? Dakujem za rady.

    AB Cryptobox 350HD
    Optibox Pony
    Opticum HDx 403p
    Ferguson Ariva 200HD
    Topfield SBI 2050
    Mám skúsenosť s predchádajucim modelom Opticum 402p vcelku spokojnosť, ale chcel som Fergusona Aviru 200HD (bohužiaľ ho pred vianocami nemali na predajni). Citovaný model Opticum nedokázal zdielanie v sand-by režime, Ferguson údajne áno.

    drocera je offline (nepripojený) drocera

    drocera
    tiez rozmyslam nad tou Arivou, ale niektory predajcova sat. ma odhovaraju od vsetkych okrem Topfieldu a Optiboxu pre udajnu nespolahlivost a prehrievanie.
    Ide mi o kvalitny obraz, PVR , usb, scart, csi slot,Mpg2-4, hdmi a podobne funkcie ake ma Topfiel 2050.

    satelitny HD prijimac

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.