Zavrieť

Porady

Facebook-fotky

Prosim vas stale rozmyslam nad jednou vecou na facebooku. Zaregistroval som sa tam ...pridal som si priatelov a niektori maju ze tam kde je ikona ze Fotky v zatvorke je nejake cislo napr(20) a ked kliknem na tie fotky tak sa mi zjavia albumy a je tam jeden album ktory ma 9 fotiek. Ako je to mozne? Kde je zvysnych 11? Nechapem tomu preco sa to takto zobrazuje alebo je to naopak ukazuje sa ze Fotky(26) a ked na to kliknem tak ich tam ma celkom105 fotiek...Viete niekto poradit preco je to tak?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    to cislo v zatvorke je pocet albumov. Po kliknuti na Fotky treba este potom kliknut na na Zobrazit vsetky: Fotky

    kikaaa je offline (nepripojený) kikaaa

    kikaaa
    To číslo v zátvorke znamená na koľkých fotkách je ten používateľ označený a nie koľko má albumov.

    pulko je offline (nepripojený) pulko

    pulko
    kikaaa Pozri príspevok
    To číslo v zátvorke znamená na koľkých fotkách je ten používateľ označený a nie koľko má albumov.
    takže ak som to spravne pochopil su to vsetky fotky kde je oznaceny asi vratane aj tyh ked ma nejaky jeho priatel fotku s nim vo svojom albume a je tam oznaceny pritom nemusia spolu tu fotku zdielat aj tak sa to rata do toho počtu...

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    ked si raz niekde oznaceny, tak tu fotku by si mal potom mat viditelnu aj vo svojich fotkach a naopak ak niekoho oznacis, mala by sa unho vo fotkach objavit.

    inak s tym cislom v zatvorke. Zistil som, ze ani tak ani tak mi to nesedi. Albumov mam menej ako cislo v zatvorke a ak je to pocet oznaceni, tak sa to tiez nezhoduje s Fotky na ktorych ste vy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.