Zavrieť

Porady

Výber peňazí z účtu pre vlastnú potrebu

Zdravím,
chcem sa spýtať ako by som mal urobiť výber peňazí z podnikateľského účtu pre vlastnú potrebu. Myslím si, že by to nemal byť problém.
Ale problém mám skôr v tom, že ja si nevediem sám účtovníctvo, nevediem si peňažný denník ani nič podobné. Len každé tri mesiace dám účtovníčke faktúry a pokladnicné doklady a ona to zaúčtuje.

Je možné niekde poznačiť, že určitý výber peňazí z bankového účtu bol vlastne ten výber pre vlastnú potrebu.

Vopred ďakujem za odpoveď,
s pozdravom Dušan Helma
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    dudi Pozri príspevok
    Zdravím,
    chcem sa spýtať ako by som mal urobiť výber peňazí z podnikateľského účtu pre vlastnú potrebu. Myslím si, že by to nemal byť problém.
    Ale problém mám skôr v tom, že ja si nevediem sám účtovníctvo, nevediem si peňažný denník ani nič podobné. Len každé tri mesiace dám účtovníčke faktúry a pokladnicné doklady a ona to zaúčtuje.

    Je možné niekde poznačiť, že určitý výber peňazí z bankového účtu bol vlastne ten výber pre vlastnú potrebu. ÁNo, napr. priamo na BV .

    Vopred ďakujem za odpoveď,
    s pozdravom Dušan Helma
    V texte.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    dudi Pozri príspevok
    Zdravím,
    chcem sa spýtať ako by som mal urobiť výber peňazí z podnikateľského účtu pre vlastnú potrebu. Myslím si, že by to nemal byť problém.
    Ale problém mám skôr v tom, že ja si nevediem sám účtovníctvo, nevediem si peňažný denník ani nič podobné. Len každé tri mesiace dám účtovníčke faktúry a pokladnicné doklady a ona to zaúčtuje.

    Je možné niekde poznačiť, že určitý výber peňazí z bankového účtu bol vlastne ten výber pre vlastnú potrebu.

    Vopred ďakujem za odpoveď,
    s pozdravom Dušan Helma
    pokial to nebudeš robiť často, nie je problém. Poznač na bankový výpis, účtovníčka si s tým poradí.

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    dudi Pozri príspevok
    Zdravím,
    chcem sa spýtať ako by som mal urobiť výber peňazí z podnikateľského účtu pre vlastnú potrebu. Myslím si, že by to nemal byť problém.
    Ale problém mám skôr v tom, že ja si nevediem sám účtovníctvo, nevediem si peňažný denník ani nič podobné. Len každé tri mesiace dám účtovníčke faktúry a pokladnicné doklady a ona to zaúčtuje.

    Je možné niekde poznačiť, že určitý výber peňazí z bankového účtu bol vlastne ten výber pre vlastnú potrebu.

    Vopred ďakujem za odpoveď,
    s pozdravom Dušan Helma
    výber hotovosti z podnikateľského účtu pre vlastnú potrebu bude účtovaný ako VNZD - osobná spotreba, účtovníčke treba povedať podľa výpisov, kedy boli výbery na osobnú spotrebu, ona už bude vedieť ako to má zúčtovať

    Výber peňazí z účtu pre vlastnú potrebu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.