Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    to by si musel mať nie ventilátor ale turbínu, tak ako sú konštruované vysávače s vodným filtrom... napr Hyla

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    nechápem celkom otázku... ak chceš robiť prievan na hladine stačí... ak chceš prevzdušňovať vodu, na to sú akvarijné kompresory... od malých až po veľké, vhodné do jazierok

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Presne ako hovorí Flinstone , na prievan stačí ale to je asi všetko čo to dokáže....

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Tartarus Pozri príspevok
    Dobry deň chcel by som sa opýtať či ventilatory použivané v PC majú dostatočný výkon na to aby vedeli cez rúrku vháňať vzduch pod vodnú hladinu v nejakej nádržke.

    Ventilator max. 15x15 cm nejakeho bežného výkonu
    Nevženie, pretože vzduch ti unikne popri ventilátore. NA to potrebuješ nie ventilátor, ale kompresor.

    Upresni, kam smeruješ otázkou.

    Deiky je offline (nepripojený) Deiky

    Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac Deiky
    kup si kompresom k rybkam do akvaria

    Tartarus je offline (nepripojený) Tartarus

    Tartarus
    Robim školsky projekt (čistička vzduchu) a chcem použiť vodu ako filter čiže mi treba vzduch z miestnosi vháňať pod vodu.
    Naposledy upravil Tartarus : 26.02.11 at 14:52 Dôvod: n

    tibor. je offline (nepripojený) tibor.

    tibor.
    teoreticky by to mohlo ist keby je to dobre utesnene a samotny ventilator je nizsie ako hladina vody...
    ale naco to komplikovat ked cerpadlo sa da kupit uz za 5€...

    Tartarus je offline (nepripojený) Tartarus

    Tartarus
    Ok tak cerpadlo trebalo by mi co najmensie ake len môze byt ak viete hodte tu nejake linky na weby kde sa to da kupit.



    Dakujem

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    ten ventilator nie je dost silny... a zaroven davaj si pozor - voda a elektrina ...
    ak chces cisticku vzduchu, kompresor do akvarka nebude davat dostatocny objem (prietok) vzduchu.
    Ja by som vyuzil nejaky kompresor z vyhodenej chladnicky... s tym sme zvykli nafukovat basketbalove lopty - su to silne kompresory a maju dobry vykon ;-) len zaroven, vzduch, co vyfukuju trochu smrdi od oleja, ale ved nic nie je dokonale a koniec koncov, nerobis osviezovac, ale pracku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.