Zavrieť

Porady

osobná preprava a paušálne výdavky

ahojte prosim o radu
mam osobnu prepravu osob,,, moje celoročne naklady su telefon, leasing a phm,, ak mam auto na leasing možem roit paušalne vydavky 40% aleo musim viest učtovnictvo,,, nemam moc vysoky prijem a koli vrateniu danoveho bonusu mi viacej vyhovuje paušál,,,,
dakujem m.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    v podstate je na tvojom rozhodnutí či uplatníš skutočné výdavky alebo 40 % paušálne výdavky... leasing s tým nemá nič spoločné, avšak radšej by som si to celé ešte na tvojom mieste prepočítal

    monikal je offline (nepripojený) monikal

    monikal
    ešte jedna otazočka pre upresnenie

    faktura vystavena 12/2010 a uhradena 01/2011 pojde do prijmu v roku 2011?? ked robim paušal
    ZP za 12/2010 uhardene 02-2011 pojde do vzdavkov v roku 2011? ked roim paušal
    takto som sa to tu dočitala ja no predošla učtovnička to robila opačne tak prosim o radu dik m.

    monikal je offline (nepripojený) monikal

    monikal
    faktura vystavena 12/2010 a uhradena 01/2011 pojde do prijmu v roku 2011?? ked robim paušal
    ZP za 12/2010 uhardene 02-2011 pojde do vzdavkov v roku 2011? ked roim paušal
    takto som sa to tu dočitala ja no predošla učtovnička to robila opačne tak prosim o radu dik m

    osobná preprava a paušálne výdavky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.