Zavrieť

Porady

mrznutie pc pri nabíjaní

ahojte, mám problém s mrznutím počítača (Asus). Problém je v tom, že mi zamŕza len vtedy ak je napojený na nabíjačku, inak funguje normálne a nemrzne. Vie mi nietko poradiť v čom by mohol byť problém?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    v nabíjačke to nieje, skúšala som inú od spolubývajúcej ( tá ma rovnaký typ pc) a tiež to mrzlo. Ide o to, že mi zamŕza len ak sa nabíja a aj to niekedy zamrzne skor, inokedy ide dlhšie robím na ňom a zamrzne až po určitom čase.

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    keby to bolo v HDD, tak by jej to robilo aj ked je PC len na baterke. Mno ak mate so spolubyvajucou rovnake notebooky, skus este jej baterku dat do svojho aby sme vylucili, ze je problem v baterii..... Ono mohlo by to mat aj nieco s profilmi napajania. Inak sa ti notebook a jeho hardver sprava ked ides len na bateriu a inak ked mas pripojeny sietovy kabel.
    ešte na napadlo, skušala som aj vybrať bateriu a isť len na kabel,ale to mi tiež zamrzal, tak neviem...

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Napísala mrzne aj skôr.Teraz som riešil posobný problém.Notebook mrzol.Testoval som RAM ...preinštaloval win nakoniec ma prestalo baviť testovať a vymenil som HDD a žiadný problém.Pritom samotný HDD je v poriadku nevykazuje žiadnú chybu a predsa robil problémy.
    Bol to HDD Seagate sata 500GB 5400ot.Samozrejme chybu treba najskôr hľadať.

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    tak v baterke to nebude a teda zrejme ani v nabijacke ked si skusala inu. Ak je ten Asus este v zaruke, tak s nim chod k predajcovi co ti ho predal a on ho da do servisu. Ale POZOR zalohuj si vsetky dokumenty, fotky, atd na usb kluc alebo externy HDD lebo napr kamaratka to nespravila a notebook jej vratili sice opraveny ale bol tam formatovany HDD, takze prisla o vsetko co tam mala. ...Ked uz nie je v zaruke tak skus este popozerat nastavenia napajania, ze ako to ma ta tvoja kamaratka a ako to mas ty. A ked uz si nebudes vediet rady, tak skus servis.
    Ďakujem za radu, je ešte v záruke, takže ako vravíš zájdem za predajcom, a pozriem aj tie nastavenia...Ešte raz diky
    Ďakujem za radu, je ešte v záruke, takže ako vravíš zájdem za predajcom, a pozriem aj tie nastavenia...Ešte raz diky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.