Zavrieť

Porady

Acai Berry Thin

Ahojte poraďáci. Chcem sa Vás opýtať na Váš názor. Pozná niekto kapsule
Acai Berry Thin

alebo dokonca má s nimi aj skúsenosti ? Ďakujem za každý názor. J
Usporiadat
Janka 24 Janka 24

Janka 24 je offline (nepripojený) Janka 24

Mali by to byť kapsule na chudnutie. Nikto z Vás ešte takto nechudol?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

... pre mňa akýkoľvek preparát podobného typu škoda peňazí !!!!
treba cvičiť minimálne 3x týždenne + nájsť si to správne stravovanie z ktorého sa schudne a potom ďalej nepriberie
0 0
neva19 neva19

neva19 je offline (nepripojený) neva19

Acai Berry beriem od augusta. Nakupujem ich cez internetový obchod z USA oveľa lacnejšie.
Môžem povedať, že keď som ich začala brať, cítila som priam neuveriteľný príjem energie. Teraz to až tak nevnímam. Užívam 2 tabletky denne spolu s jedlom. Schudnúť som neschudla mám 172cm/63kg/48rokov. Beriem ich tak preventívne pre pocit pohody.
0 0
Silvernola Silvernola

Silvernola je offline (nepripojený) Silvernola

Myslím že ak by niečo z toho fungovalo, nebol by taký ohromný výber podobných preparátov. Stačilo by niekoľko tých účinných a osvedčených.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

neva19 Pozri príspevok
Acai Berry beriem od augusta. Nakupujem ich cez internetový obchod z USA oveľa lacnejšie.
Môžem povedať, že keď som ich začala brať, cítila som priam neuveriteľný príjem energie. Teraz to až tak nevnímam. Užívam 2 tabletky denne spolu s jedlom. Schudnúť som neschudla mám 172cm/63kg/48rokov. Beriem ich tak preventívne pre pocit pohody.
tak to je super preparát
0 0
neva19 neva19

neva19 je offline (nepripojený) neva19

lujza.j Pozri príspevok
tak to je super preparát
Možno som neschudla preto, že našťastie veľmi nie je z čoho. Nekupovala som ho na chudnutie, ale pre veľký podiel antioxidantov. Cítim sa dobre a to mi stačí. Myslím, že malou kvapkou prispieva aj Acai.
Vitamíny, ktoré sa nachádzajú v acai plodoch, obsahujú vitamín A, B1, B2, B3, C, E. Bohatý obsah vitamínov je doplnený vlákninou, bielkovinami, glykoproteínmi, esenciálnymi mastnými kyselinami, omega 3, 6, 9 a minerálnymi látkami (vápnik, železo, sodík, draslík, horčík). Draslík je najhodnotnejším minerálom v acai plodoch. Ostatné druhy minerálov meď, mangan sa nachádzajú na vysokej úrovni.

Acai obsahuje viac ako dvojnásobok antioxidantov v porovnaní s borievkami a 30 krát viac anthokyaninu (purpurové farbivo) ako červené hrozno. Antioxidanty ničia voľné radikály a tým posilňujú imunitný systém, regeneráciu buniek a tiež pomáhajú chrániť srdce. V skutočnosti sú nevyhnutné pre správne vyváženú stravu, celkové zdravie, wellness. Vzhľadom k vírusu H1N1, náš imunitný systém sa musí posilniť a čisté organické antioxidanty sú rozhodne jeden spôsob, ako mu pomôcť.
Naposledy upravil neva19 : 06.03.11 at 14:56 Dôvod: doplnené
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Acai (neviem napísať brazílske "c") je ovocie z brazílskeho pralesa, veľmi vzácny antioxidant, že je to "liek na chudnutie" - počujem po prvýkrát.
Určite nič nepokazíš jeho užívaním.
0 0
tehulka1 tehulka1

tehulka1 je offline (nepripojený) tehulka1

chcem sa opytat kde to objednat za co najmenej a kolko to stoji????
0 0
Silvernola Silvernola

Silvernola je offline (nepripojený) Silvernola

Tehulka,
Na tvojom mieste by som nepokúšala osud!
0 0
DveSnehulienky DveSnehulienky

DveSnehulienky je offline (nepripojený) DveSnehulienky

ahojte chceli by sme sa spýtať z akých stránok objedávate acai berry thin dakujeme
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.acaiberry-thin.com/sk/
0 0
Zewa Zewa

Zewa je offline (nepripojený) Zewa

motyku do ruky, 20x100 metrovy riadok zemiakov a zarucene schudnete ked to dokopete..pre zvysenie ucinku sa odporuca opakovat liecbu aj na zahrade suseda po dohode ... Slovak Krumpľa Thin
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.janinblog.com/
0 0
Janka 24 Janka 24

Janka 24 je offline (nepripojený) Janka 24

Ináč som chcela ešte podotknúť, že keď pôjdete na stránku
http://www.janinblog.com/ , vždy je tam akcia, samozrejme akože 2 dni, ale keď pôjdete o týždeň tak opäť 2 dni. No a písala som tam príspevok a doteraz tam nie je. Asi si tie príspevky popísali pre seba. No čo už . Asi treba fakt len makať, málo jesť a účinok sa dostaví. J.
0 0
Laguna13 Laguna13

Laguna13 je offline (nepripojený) Laguna13

Milované Božie dieťa
Na stránke www.acaiberry-thin.com/sk bola dnes cena za jedno balenie kapsúl 35,-€. Zaujali ma účinky acai ako posilnenie imunitného systému, zlepšenie krvotvorby, antioxidačné účinky a liečenie rakoviny, regenerácia buniek, znižovanie hladiny cholesterolu v krvi, eliminácia depresívnych stavov, posilnenie kostí a chrupavky, chudnutie či celkový prísun energie. Ak je toto pravda, tak stojí za to investovať do tohto údajne 100% prípravku. Alebo sa i poobzerať v obchodoch o alternatíve (džúsy,...) a vyskúšať.
0 0
neva19 neva19

neva19 je offline (nepripojený) neva19

www.janinblog.com - Jana Kováčová
www.emablogdiet.com - Ema Martinová
www.emasdietblog.com - Ema Marin

Snáď neveríte tým rozprávkam o schudnutí 16 kg za 4 týždne. Navyše tento prípravok nemá právo nosiť názov acai, nakoľko 1 tabletka obsahuje len 50 mg tejto vzácnej zložky.
Ten čo nakupujem ja v USA má 500 mg. v 1 tabletke a stojí zlomok ceny z ponuky na Slovensku.
Viac info o nákupe na adrese: mandolinka@centrum.sk
Naposledy upravil neva19 : 17.03.11 at 18:09
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som to sem prilepila, len preto, že som to náhodou našla a vedela som že je tu taká téma
0 0
1234durinko 1234durinko

1234durinko je offline (nepripojený) 1234durinko

Ahoj tu je adresa na objednanie ..mas to do 2 dni doma a postovne sa neplati.. daj si do Googlu purpleberry.sk a tam si to mozes objednat za 15€
2 0
drakeman drakeman

drakeman je offline (nepripojený) drakeman

Acai je vseobecne zname schopnostou regulovat hmotnost. Treba skusit a uvidis. V kazdom pripade produktom Acai si neuskodis, ba naopak, len pomozes.

Ak mozem dat doporucenie na chudnutie, tak skus produkt xyng od spolocnosti Xyngular. Budes prekvapena ako funguje
0 0
Zewa Zewa

Zewa je offline (nepripojený) Zewa

jedina bobuľa co vam pomoze ku schudnutiu je ta co mate na krku, vsetko ostatne je len kseft.

treba striedmo a pravidelne jest, hybat sa cez den aktivne aspon 1-2 hodiny a je to...vedeli to uz nasi predkovia, aj bez bobuli a vselijakych fytooxidantov...

hltanie dzusov a pirul svedci len o vasej lenivosti..kym sa tej nepostavite vo vasej "bobuli" zoci-voci a nezbavite sa jej, neshudnete...pirule su len placebo a trochu chemie...

no, je to na vas a vasej lenivosti co s tym spravite... :-)
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať