Zavrieť

Porady

Acai Berry Thin

Ahojte poraďáci. Chcem sa Vás opýtať na Váš názor. Pozná niekto kapsule
Acai Berry Thin

alebo dokonca má s nimi aj skúsenosti ? Ďakujem za každý názor. J
Usporiadat
Laguna13 Laguna13

Laguna13 je offline (nepripojený) Laguna13

Milované Božie dieťa
Po 2 týždňoch poctivého brania Acai Berry Thin po 35 € môžem napísať, že zatiaľ žiaden kladný výsledok nevidím. Ručička na váhe sa takmer vôbec neposunula a ak aj trošičku (cca 1 kg), tak verím, že skôr od pohybu a väčšieho množstva vypitej vody. Ale mínusov som postrehla viac. Musela som si odrieknúť "relaksačnú" kávu a nastúpila permanentná zápcha. Takže je to chudnutie zvlášť pre peňaženky, ale tie to určite nepotrebujú.
2 0
džamila džamila

džamila je offline (nepripojený) džamila

zdravim vsetkych,co tuzia schudnut....
a len jedno mi nejde do hlavy,ze si este nikto nevsimol,ze kapsule obsahuju 200mg kofeinu a ked je doporucena davka 2x denne,to je 400mg kofeinu denne do tela a preto su vsetci z toho taki happy,lebo su vzpruzeni kofeinom(to je,ako keby denne vypili cca 5salok kavy/ a neviem,ci je to v poriadku pre milovnikov zdravej vyzivy,ktori uprednostnuju prijimanie takehoto druhu dopingu prirodnou formou,napr,pitim zeleneho,bieleho,cierneho alebo neviemesteakeho caju....
0 0
Katka01 Katka01

Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

Preboha nekupujte to tak draho, ja to kupujem odtialto: http://www.biolampa.info/product/acai-berry-vital
Je to dobra vec, upravilo mi to travenie, nebyvam rano tak unavena, mam viac energie. Trochu som aj schudla za par mesiacov, ale zas necakajte od toho nejake zazraky, ale ak sa budete zdravo stravovat, viac sa hybat (vsak je jar, treba chodit do prirody) a este k tomu Acai, chudnutie pojde ovela rychlejsie.
0 0
laura-espozito laura-espozito

laura-espozito je offline (nepripojený) laura-espozito

Ja by som chcela vedieť aký je rozdiel ak na jednom píše acai berry thin a na druhom len acai 1200
0 0
Katka01 Katka01

Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

To su len obchodne nazvy, kazda firma si to nazve trocha inak, inak je to to iste
0 0
laura-espozito laura-espozito

laura-espozito je offline (nepripojený) laura-espozito

Katka01 Pozri príspevok
To su len obchodne nazvy, kazda firma si to nazve trocha inak, inak je to to iste


tak dosť rozdielne ceny sú všade
0 0
Katka01 Katka01

Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

Treba pozerat nielen na ceny, ale aj kolko mg ma jedna tableta ci kapsula. Su aj take, co maju 50mg Acai, to je dost malo. Ine maju 500 aj 600mg tak tie su ovela ucinnejsie. Zatial som nenasla take, co by mali viac ako 600mg, ak niekto poznate, mozte hodit link
0 0
maamonka maamonka

maamonka je offline (nepripojený) maamonka

Zdravím všetkých, ktorí objavili najzdravšiu potravinu na zemi. My máme doma túto dobrotu v tekutom stave, používame ju do jogurtov, vločiek, namiesto sirupu do vody a hlavne, dávam to aj deťom. Ja by som tu až tak neapelovala na to chudnutie, je to len sprievodný jav, hlavne treba vedieť, že je to momentálne najsilnejší antioxidant a sprievodným javom je chudnutie. Ďalej si myslím, že zrovna tá prášková forma nie je najšťastnejšie riešenie.
Naposledy upravil arizona : 26.04.11 at 06:09 Dôvod: zmazanie reklamy
0 0
jojotenka jojotenka

jojotenka je offline (nepripojený) jojotenka

Ahojte,
ja som si objednala acai cez tu stranku, ktora sa uvadza na janinblog,
a tam sa pisalo ze dodacia doba je 1-3 pracovne dni.

Uz presiel tyzden a nic, ani potvrdenie objednavky, nic.
Preto sa chcem spytat, ci si to niekto z vas objednaval cez tu
stranku a kolko trvalo, kym mu to dorucili.
0 0
maca.tt maca.tt

maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac
v bio potravinách sa dá kúpiť aj mrazené ovocie vo forme pretlaku chutí vynikajúco ,pre telo je to najprijatelnešia forma antioxidantov
0 0
Katka01 Katka01

Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

Jojotenka: no ja s nimi skusenosti nemam, nemaju tam mail alebo telefon kde sa mozes spytat?
0 0
jojotenka jojotenka

jojotenka je offline (nepripojený) jojotenka

maju, ale ten je tusim do anglicka alebo dokonca az do ameriky
0 0
Katka01 Katka01

Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

Tak to je nejaké divné, oni to predsa určite neposielajú z Anglicka alebo Ameriky. Odtiaľ to len objednajú od výrobcu, ale niekto to tu potom balí a rozposiela. Nezdá sa mi tá firma moc férová keď dokonca neuverejnia na seba žiaden kontakt, asi vedia prečo.
0 0
jojotenka jojotenka

jojotenka je offline (nepripojený) jojotenka

ta stranka mi tu zatial nejde vlozit normal, tak aspon takto:

klasicky www potom napisat acaiberry-thin potom com/sk


a ked tam kliknem uplne dole na kontaktujte nas, tam tam su adresy do ameriky alebo UK.
da sa aj napisat mail, ale ten tiez bez odpovede
1 0
Katka01 Katka01

Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

Firma, ktora neuvadza svoje meno ani telefon a neodpoveda na maily nie je ferova. Objednaj si to odinakial, myslim ze nema zmysel cakat.
0 0
jojotenka jojotenka

jojotenka je offline (nepripojený) jojotenka

uz som si to objednala odikadial, aj zo slovenskymi kontaktmi, aj ked to tam zase nemaju na sklade, ale to uz je ina vec.

len mi ide teraz o tom ,aby mi to neprislo od obidvoch
0 0
Katka01 Katka01

Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

To ti môže byť jedno, proste to neprevezmeš, nie si k ničomu viazaná. Mali to poslať hneď alebo aspoň dať vedieť.
0 0
jojotenka jojotenka

jojotenka je offline (nepripojený) jojotenka

tiez pravda.
ale sa odvtedy ani neozvali, takze radim, nikto si odtial neobjednavajte.

nakoniec som si objednala z acaimania.sk, a oni napisali aj mail, potom mi
volali, ze uz to odoslali a uz to mam aj doma, po 4 dnoch.
2 0
jobobe jobobe

jobobe je offline (nepripojený) jobobe

Priateľ
Platí sa na pošte? Už prišla prvá objednávka?
0 0
Katka01 Katka01

Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

Aha co som prave nasla: http://www.setriza3.sk/ponuka/651 Acai Berry na setriza3 s 50% zlavou
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať