Zavrieť

Porady

Hypoteka bez dokladovannia prijmu

Dobry den.
Chcel by som kupit byt ale mam problem s dokladovanim prijmu.Nejake peniaze mam nasetrene takze by mi stacilo tych 65-70% sum& nehnutelnosti.ma s tym niekto nejake skusenosti?vsade som zatial nasiel len 50% prefinancovanie.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lovcan1 je offline (nepripojený) lovcan1

    lovcan1
    Bez dokladovania prijmu je naozaj možné max. 50% z hodnoty nehnutelnosti. Jedine ak ste clenom nejakej komory (lekarskej, advokatskej...).
    Neda sa ten problem s dokladovanim prijmu riesit docasne, resp. je nejaky prijem? Mozno sa da dokladovat, len o tom neviete.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    aj bez dokladovania príjmu si ťa banka preverí v sociálnej poisťovni - ak nie sú odvedené príspevky, prípadne len v minimálnej miere, môžeš zabudnúť na úver- nech máš nehnuteľnosť hoci aj v neviem ako vysokej hodnote.

    lovcan1 je offline (nepripojený) lovcan1

    lovcan1
    Je pravda, ze si banka overuje v soc. poistovni, ale len to, ci ste zamestny(teda ak je tam trvaly pracovny pomer), neoveruje vysku prijmu. Pokial nie je trvaly pracovny pomer a je prijem len z podnikania tak si overi ci sa platia odvody, teda ci nie ste dĺzni soc. poistovni (tento zoznam je uz aj zverejneny) a banka bude od vas este chciet doklad z danoveho uradu, ze tam nemate nedoplatky. Vy v banke iba cestne prehlasite vas prijem, jedina podmienka je, ze nesmiete byt nezamestnany.







    f

    Hypoteka bez dokladovannia prijmu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.