Zavrieť

Porady

Čierna obrazovka?!

Ahojte ,prosim o radu pri zapinani notebooku sa mi neukaze obrazovka ako plocha s ikonami ,ale je cela cierna ,takze sa nikam dalej nedostanem,problem sa neodstranil ani po opakovanom restarte.Dakujem za odpovede
Naposledy upravil Dav : 04.03.11 at 10:55
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Skús stlačiť CTRL+ALT+DEL ako bude reagovať.Možno ,že ani nenabehlo ešte prostredie windows.

    masuku je offline (nepripojený) masuku

    masuku
    to uz som skusala nikolkokrat ,vzdy sa dostanem len po tie moznosti ako zmena hesla ,pouzivatela a pod.,potom ked sa prihlasim je znovu to iste ...cierny obraz

    masuku je offline (nepripojený) masuku

    masuku
    teraz ,ked som na nete a zatvorim toto okno ,je cierna plocha ,nemam dolu ani listu ako ked chcem ulozit a ist na inu stranku

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Tak cez F8 pri štarte treba vojsť do núdzoveho režimu či funguje aspoň tento režim,alebo do bodov obnovy windows.Čierna plocha alebo pozadie?Nevyskakuje aj hláška ,že windows nieje legálny ,iba tak na okraj.

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    Čo kliknutie pravým a dostať sa do nastavení? Inak by som skúsil do núdzového režimu a zakázal resp. odinštaloval by som grafický ovládač.Ako sa dostaneš na net?

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    masuku Pozri príspevok
    Ahojte ,prosim o radu pri zapinani notebooku sa mi neukaze obrazovka ako plocha s ikonami ,ale je cela cierna ,takze sa nikam dalej nedostanem,problem sa neodstranil ani po opakovanom restarte.Dakujem za odpovede
    Pravdepodobnejší problém môže byť aj vo vire ....sprav rsit log v núdzovom režime a daj mi ho tu.potom uvidíme.

    marecek123 je offline (nepripojený) marecek123

    marecek123
    To iste sa mi stalo nedavno,zaniesol som ho do opravy a tam mi povedali ze je zavireny.Mal som nejaky blby antivirak.Uz to ide tak ako ma

    masuku je offline (nepripojený) masuku

    masuku
    dakujem vsetkym za rady ,aj tak som to sama nezvladla a musel putovat notebook na preinstalaciu do ruk schopnejsich.... len na okraj-nevlastnim nic nelegalne (windovs aj nod 32 su original a poctivo zaplatene).. este raz vdaka

    seat je offline (nepripojený) seat

    seat
    raz ma znami zavolal k pocitacu z rovnakym problemom - hacik bol ze mal originál windows xp avsak neaktivoval ho do mesiaca tak sa mu spraval tak ako popisujes - ako dlho bezal tvoj pc kym sa ti to stalo? ak to nahodou bolo po priblizne mesiaci mohol byt problem v tom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.