Zavrieť

Porady

Ako obnovit eset smart security

Dobry den.
Prosim o radu. Naposledy sa 18.2.2011 sama obnovila verzia eset smart security na 5887. Odvtedy mi to hlasi chybu nespravne heslo, pritom som ja nic nemenila.

Neviem povedat na ako dlho a ako som k tomuto antiviraku prisla :-),

Dakujem za kazdu radu, ktora by mi pohla k tomu, aby zasa plne spominany antivirak fungoval...:-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Zoltan Miklos Pozri príspevok
    ak potrebujes mat antivirak na sukromne ucely, tak si odinstaluj eset a daj si tam antiviraky zadarmo, ako su AVG, alebo AVAST (sorry Eset, ale setrime, kde sa da). A takisto odporucam nainstalovat SpyBot - ten je v sucasnosti hadam este dolezitejsi nez antiviraky, lebo vychytava spyware, malware a ine ..ware, ktore bezne antiviraky nerozoznavaju.
    Malware nie je specialny pripad skodliveho kodu, VSETKY spolu sa volaju malware. Len aby bolo jasne.
    ESET uz zdaleka nie je co byval a tie free, pridam este Avira, su lepsie ako ESET NOD 32.

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    ak potrebujes mat antivirak na sukromne ucely, tak si odinstaluj eset a daj si tam antiviraky zadarmo, ako su AVG, alebo AVAST (sorry Eset, ale setrime, kde sa da). A takisto odporucam nainstalovat SpyBot - ten je v sucasnosti hadam este dolezitejsi nez antiviraky, lebo vychytava spyware, malware a ine ..ware, ktore bezne antiviraky nerozoznavaju.

    Ako obnovit eset smart security

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.