Zavrieť

Porady

Odovzdanie vytlačeného formulára na DP

Dobrý deň poraďáci, mám na Vás skúsenejších otázočku. DP si vyplním v el. formulári a vytlačím. Lenže budem tlačit na A4ky (jednostranne). Otázka znie, môžem na DÚ doniesť 10 strán formátu A4 len tak? Treba to nejako "zopnúť dohromady"? Ako to odovzdávate Vy, ak si formulár sami vytlačíte? Ako to vyžadujú pracovníčky na DÚ. Srdečná vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    ano môže sa to tak odovzdať, u nás na daňovom vyžadujú len zopnúť klasickou spinkou nie zošívačkou

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    firefox4free Pozri príspevok
    Dobrý deň poraďáci, mám na Vás skúsenejších otázočku. DP si vyplním v el. formulári a vytlačím. Lenže budem tlačit na A4ky (jednostranne). Otázka znie, môžem na DÚ doniesť 10 strán formátu A4 len tak? Treba to nejako "zopnúť dohromady"? Ako to odovzdávate Vy, ak si formulár sami vytlačíte? Ako to vyžadujú pracovníčky na DÚ. Srdečná vďaka
    skús vytlačiť obojstranne - vkladaním papiera do tlačiarne po listoch (ak sa ti nedá nastaviť obojstranná tlač)
    Vďaka za tip Maruška, odovzdám im to tak aj ja.

    veronikasad Pozri príspevok
    skús vytlačiť obojstranne - vkladaním papiera do tlačiarne po listoch (ak sa ti nedá nastaviť obojstranná tlač)
    Nemám problém tlačiť obojstranne, akurát dosiahnem tým len polovičný počet listov Išlo mi o to, či z nejakého dôvodu nevyžadujú plachty (A3 napolovicu), ako sú originál tlačivá.

    Pekný deň.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    firefox4free Pozri príspevok
    Vďaka za tip Maruška, odovzdám im to tak aj ja.


    Nemám problém tlačiť obojstranne, akurát dosiahnem tým len polovičný počet listov Išlo mi o to, či z nejakého dôvodu nevyžadujú plachty (A3 napolovicu), ako sú originál tlačivá.

    Pekný deň.
    nie, beru A4-ky, plachty by si musela strihať (u nás na podatelni frflu ak originál tlačivo prinesiem nepotrhané, lebo listy skenujú).
    Väčšinu DP odovzdávať zo SW Kros, nemám žiadne problémy ...

    Odovzdanie vytlačeného formulára na DP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.