Zavrieť

Porady

Agapant

Kupila som si rastlinu agapant ma niekto s nou skusenosti?uz som si o nej vela precitala ale neviem ajtak ze do akeho kvetinaca ho mam nasadit.lebo pisu ze korene maju radi stiesnene prostredie,nema rada presadzanie ale bude to velka rastlina.tak teraz neviem aky kvetinac. aka velka mi vyrastie prvy rok.
Usporiadat
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
ahoj kde si ho kupila a kolko stoji?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
ma niekto nazvys nejaky agapant?
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
noo tak ste mi dali xrobaka do hlavy asi si ho pojdem dnes popozerat po obxodox a kupim si ho, lebo na leto sa xystam vykraslit zahradku:-) ked dojdem domov tak vam potom napisem kolko stoji:-)
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
tak uz som si ho kupil 2,99€ tak som zvedavy aky bude na zahrade:-)
0 0
lusielaL lusielaL

lusielaL je offline (nepripojený) lusielaL

Rusalka 24 Pozri príspevok
Kupila som si rastlinu agapant ma niekto s nou skusenosti?uz som si o nej vela precitala ale neviem ajtak ze do akeho kvetinaca ho mam nasadit.lebo pisu ze korene maju radi stiesnene prostredie,nema rada presadzanie ale bude to velka rastlina.tak teraz neviem aky kvetinac. aka velka mi vyrastie prvy rok.
Ahoj Rusalka,aj ja som citala clanok ze ma rada stiesnene podmienky,tak teraz som v pomykove ci mi preto nekvitne ze ja ho mam asi v 20cm kvetinaci-priemer kvetinaca.Mam ho treti rok a nemozem povedat ze by nejak prudko narastol.Vyhnal nejake bocne rastlinky,ale ma este dost miesta.
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
no ja pre istotu dam do asi 12cm priemeru a budu tam 2 kedze som ix dnes kupil a potom ix spolu aj s kvetinacom zasadim do pripravenej zeminy a uvidim co to urobi.,..
0 0
Rusalka 24 Rusalka 24

Rusalka 24 je offline (nepripojený) Rusalka 24

ja som ho kupila v Hornbachu.stal myslim tri eura a je biely.maju aj v Starkli modry ale je drahsi.
0 0
Rusalka 24 Rusalka 24

Rusalka 24 je offline (nepripojený) Rusalka 24

a uz v obale pustil vyhonok asi list z neho bude, radsej som kupila taky co viditelne "zije" lebo raz som ho uz kuplia a nic z neho nebolo.
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
aj ja radsej kupujem uz mierne naklicene, vtedy sa vie ze dana rastlinka zije:-)
0 0
Rusalka 24 Rusalka 24

Rusalka 24 je offline (nepripojený) Rusalka 24

nakoniec som ho zasadila do mensieho kvetinaca ale plastoveho ako radia v jednom clanku lebo uz ked korene nemaju miesto tak "vytlacia" korene kvetinac.tak pre istotu...
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
aha, a ake to ma vlastne korene pocas vegetacneho obdobia? lebo to co som ja kupil tak velmi sa to na korene nepodoba...
0 0
Rusalka 24 Rusalka 24

Rusalka 24 je offline (nepripojený) Rusalka 24

malo to par korienkov takých hrubších boli spucene do kopy tak som ich porozdelovala a tak som ich rozprestrela v kvetinaci a zasypala hlinou.
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
no ja ix mam este doma, vysadim von ked bude krajsie teplejsie pocasie, mali by sa otuzovat?
0 0
Rusalka 24 Rusalka 24

Rusalka 24 je offline (nepripojený) Rusalka 24

Urcite. ja ho mam ulozeny v chlade ale uz som ho dala na okno ked sa mu uz zachcelo vypucat inac moze byt celu zimu v tme.
1 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
ja ho mam este v krabici, nech je ticho:-) a nech caka na teple pocasie lebo nemam ho uz kam dat-niet priestoru, na zahrade je ale to je podla mna este zima...
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
taaak a uz mam vsetko vysaden v zahrade...teraz uz iba cakat na kvety:-)
0 0
Rusalka 24 Rusalka 24

Rusalka 24 je offline (nepripojený) Rusalka 24

tak drzim palce,a to si ho vysadil do zahrady?tak som citala ze ked je takto nasadeny tak ma menej kvetov,ja by som tam par kuskov este prihodila..
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
rusalka, mam 2 kusy, kazdy som zasadil samostatne do 14cm kochlika a ten potom to velkeho plastoveho kontajnera co mam na zahrade a tam si kupujem a sadim kvety ktore viem ze na jesen pojdu zo zeme... a ja som dal tieto 2 agapanty v kochlikoch a 3 crinumy tak teraz uz budem iba cakat na odmenu vo forme kvetov:-)
0 0
Rusalka 24 Rusalka 24

Rusalka 24 je offline (nepripojený) Rusalka 24

tak to mas dobre vymyslene,ja som niektore kvety vysadila do rôznych zahonov a jeden som potom zabudla vybrat -osteosperum sa myslim vola tak neviem neviem ci prezil zimu.a crinuma to je aky kvietok?
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
inak to ma nazov zahradna amarilka - CRINUM skus si dat vyhladat cez google obrazky , ja to skusam tento rok, 1x som nan natrafil v baumaxe 3,69€ sa mi zda ze stala jedna cibulka ale ja som si vybral take balenia kde sa uz risovali aj 3 mlade cibulky to aby to bolo bohatsie a rychlejsie sa rozmnozili tak uvidim ked budem moct davat fotky tak budem vsetkyx informovat, aj teraz uz som hodil zopar fotiek zo zahradky na facebook kde som si vytvoril album uzivatel Iwo Jančovič Expresák
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať