Zavrieť

Porady

Agapant

Kupila som si rastlinu agapant ma niekto s nou skusenosti?uz som si o nej vela precitala ale neviem ajtak ze do akeho kvetinaca ho mam nasadit.lebo pisu ze korene maju radi stiesnene prostredie,nema rada presadzanie ale bude to velka rastlina.tak teraz neviem aky kvetinac. aka velka mi vyrastie prvy rok.
Usporiadat
Rusalka 24 Rusalka 24

Rusalka 24 je offline (nepripojený) Rusalka 24

ja niesom na facebooku a ani nebudem ale hodim fotku tu ked agapant vykvitne.drzim palce aby vsetko vykvitlo ako ma.
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
noo ked sa mi budu dat pridavat fotecky tak budem prispievat i ja
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

avonboy,... ten Crinum na jeseň treba vybrať, alebo prezimuje ako ľalia. Je ich veľa druhov, už sa neviem dočkať tvojich fotiek. Prečo sa to nedá opraviť? Prečo ani ss sa ti nedá poslať?
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
neviem co s tym mam, aj arizonka sa na to pozerala dal som jej heslo a fakt to tam nemam:-( ani fotky a ani sspravy:-( tak snad sa to da do pohybu a budem moct pridavat fotky ako vy...
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
a ten crinum-v nasich zem.sirkach neprezimuje, treba vyberat ako lallie inak by vymrzol a ja budem vyberat asi takmer vsetko lebo ako tak vidim rok co rok su mensie cibulky... teraz cakam v zahrade zlte a oranzove hyacinty...tak som nedockavy ze ako budu ukvitnute lebo som ich sadil iba minuly rok, inak na facebooku uz som si dal zopar fotiek jarnych kvietkov...xcete pozriet?
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
Crinum powellii ten som si kupil teda3 balicky ale boili tam aj mlade cibulky:-) vybral som si kde ich bolo najviac a tie najvacsie a najpevnejsie:-)
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

avonboy Pozri príspevok
a ten crinum-v nasich zem.sirkach neprezimuje, treba vyberat ako lallie inak by vymrzol a ja budem vyberat asi takmer vsetko lebo ako tak vidim rok co rok su mensie cibulky... teraz cakam v zahrade zlte a oranzove hyacinty...tak som nedockavy ze ako budu ukvitnute lebo som ich sadil iba minuly rok, inak na facebooku uz som si dal zopar fotiek jarnych kvietkov...xcete pozriet?
..ale veď ľalie nevyberám a majú nádherné kvety.
0 0
Chokma Chokma

Chokma je offline (nepripojený) Chokma

avonboy Pozri príspevok
a ten crinum-v nasich zem.sirkach neprezimuje, treba vyberat ako lallie inak by vymrzol a ja budem vyberat asi takmer vsetko lebo ako tak vidim rok co rok su mensie cibulky... teraz cakam v zahrade zlte a oranzove hyacinty...tak som nedockavy ze ako budu ukvitnute lebo som ich sadil iba minuly rok, inak na facebooku uz som si dal zopar fotiek jarnych kvietkov...xcete pozriet?
Davaj foto. Mne uz kvitnu ruzove hyacinty a nadherne vonaju - sadila som do crepnikov, lebo to nam na jesen doniesla pani za igelitku cibuliek a som ani nevedela co-co je a zem bola uz zamrznuta, tak som musela sadit do crepnika a pod sklenik s nimi.
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
chokma, ked ja este nemozem pridavat fotky, tie co mi uz kvitnu tak ich mam ma facebooku, zial sem nemozem este pridavat, mozes sa spytat arizonky...:-(
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
valcake-ja ich tanto rok budem muset vybrat lebo cibulky sa stale zmensuju miesto aby rastli hoci kvety maju krasne...uviidime
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

avonboy, možno skoro odstrihneš stonky a cibuľa nestačí dozrieť.
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
ja striham ked je cela sucha
0 0
Rusalka 24 Rusalka 24

Rusalka 24 je offline (nepripojený) Rusalka 24

Ahoj Avonboy, ako vyzera tvoj agapant teraz? moj ma asi tri listy take 15 cm a veru nevyzera ze by tento rok zakvitol.
0 0
travina travina

travina je offline (nepripojený) travina

Dovolím si priespieť do vašej debaty o agapante. Modrý agapantus máme už veľa rokov, roztlačil plastové vedierko aj kvetináč. Minulého roku som ho tiež presadila a asi do priveľkého lebo pozerám, že ešte kvetné puky nepúšťa. Na zimu ho dávam do verandy kde je svetlo, nekúri sa ani nemrzne. Aby pekne vykvitol potrebuje cez zimu uchovať čo najviac zelených listov, polievať občas a prihnojovať. Minulého roku mal len dva kvety, najviac sme mali sedem. Nekvitne z každej listovej ružice, takže keď máte len niekoľko lístočkov, toho roku možno ani nezakvitne. Ale je to veľmi vďačná rastlina.
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
no tak ten moj na zahrade zije ale ma iba po 5 listkov dlhych cca6cm no ale kvet ziadny ale zato ja som si ho kupil v rakusku za 4,5€ modry zavitnuty a je nadherny, ked najdem fotky ked som ho fotil tak pridam
0 0
Rusalka 24 Rusalka 24

Rusalka 24 je offline (nepripojený) Rusalka 24

hmmm podla mna tohtorocne zasadeny ani nezakvitne.tak potom pridaj foto som zvedava
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
moj kupeny a pestovany v rakusku
DSC05060.jpg  
1 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
a tento mali v kvetinarstve ale podla mna je to drahe xixixi
DSC04963.JPG  
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
a ten zo zahrady este pohladam
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať