Zavrieť

Porady

nákup balkonových rastlín

Myslíte že je ešte skoro na nákup balkonových kvetiniek ? Ja sa už totiž neviem dočkať, volala som do môjho obľúbeného záhradníctva, tak už predávajú...
Rastlinky by boli zatiaľ umiestnené v nevykurovanej verande, suseda mi hovorí, že to nie je najlepší nápad, že najskôr tak o mesiac máme nakúpiť aby v zdraví prežili....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bagristka je offline (nepripojený) bagristka

    bagristka
    Ahoj. Myslim, ze na nakup je uz cas. Ja som uz tiez kupila tahave muskaty, priesady petuniek mam nasadene uz od januara. Ale urcite by som ich nedavala na nevykurenu verandu, skor niekde na parapetu na slniecko. Do maja aspon poriadne povyrastu a budu skor kvitnut.

    AlenockaS je offline (nepripojený) AlenockaS

    stále sa učím AlenockaS
    Určite by som ich minimálne na noc musela dávať dnu, lebo veranda je síce studená v noci, ale cez deň slnečná, ako skleník :-) Ináč, aj kolegyňa ma odrádza, že vlani kúpila takto skoro a takmer jej vyhynuli :-( Tak uvidím, premyslím do soboty....

    nákup balkonových rastlín

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.