Zavrieť

Porady

pohybovy senzor na svetlo

Zdravim,

prosim o radu aky pohybovy senzor na svetlo zvolit do kupelne?
Prerobil som svetla v kupelni na poh. senzor, teraz mam problem zo senzorom ktory je malo citlivy na pohyb. Ostanem bez pohybu 10 sec. a svetlo zhasne, senzor reaguje len na vacsie pohyby. Je mozne kupit na SK senzor ktory reaguje na ludske teplo? V zahranici som sa s niecim podobnym stretol a taku som mal predstavu o funkcnosti senzora ( senzor sa vypne jedine po upusteni miestnosti)..

dakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Odporucam priplatit si za model, ktory ma tri nastavovacie prvky. 1) intenzita osvetlenia pri ktorej zapne 2) citlivost na pohyb 3) dlzka zopnutia (svietenia)

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    rudy77 Pozri príspevok
    Zdravim,

    prosim o radu aky pohybovy senzor na svetlo zvolit do kupelne?
    Prerobil som svetla v kupelni na poh. senzor, teraz mam problem zo senzorom ktory je malo citlivy na pohyb. Ostanem bez pohybu 10 sec. a svetlo zhasne, senzor reaguje len na vacsie pohyby. Je mozne kupit na SK senzor ktory reaguje na ludske teplo? V zahranici som sa s niecim podobnym stretol a taku som mal predstavu o funkcnosti senzora ( senzor sa vypne jedine po upusteni miestnosti)..

    dakujem za rady
    vačšina z nich reaguje na zmenu gradientu teploty a niektoré sa dajú manuálne prepnúť na trvalé osvetlenie priestoru (mám v chodbe) sú aj dizajnovo elegantnejšie ale potom aj cena je iná. tento stál cca 20 eur
    Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:35

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Senzor má vzadu také malé štelovacie kolečko na čas na ktorý má vypínať- zapínať.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    TomasHC Pozri príspevok
    Odporucam priplatit si za model, ktory ma tri nastavovacie prvky. 1) intenzita osvetlenia pri ktorej zapne 2) citlivost na pohyb 3) dlzka zopnutia (svietenia)
    ten môj to všetko má a na chodbe mi stačí interval cca 20 sekúmd

    rudy77 je offline (nepripojený) rudy77

    rudy77
    Dakujem za odpovede ale zjavne ste ma nepochopili, skoro kazdy model ma nastavenie intenzity a dlzku trvania osvetlenia. Ja hladam Microsensitive detektor, ponúka najvyššiu úroveň detekcie a výkonu s 24 detekčných bodov na 15 ° (576 bodov). Tým sa zabráni vypinania osvetlenia v kancelárii alebo obchodnom prostredí, keď ľudia sú stále prítomny, ale nie v pohybe (sediace zóny). Štandardné detektory pohybu majú 144 detekčných bodov (alebo menej).

    pohybovy senzor na svetlo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.