Zavrieť

Porady

Aký program

Dobrý deň. Mám kameru sony do ktorej sa dáva mini dv kazeta. Chcela by som nahrávku nahrať do počítača. mohli by ste mi poradiť aký program použiť, aby som mohla urobiť aj nejaké menu na dvd, a aby to bolo dvd a nie avi.
S ktorým programom sa pracuje ľahko a hlavne rýchlo.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    bea26 Pozri príspevok
    Dobrý deň. Mám kameru sony do ktorej sa dáva mini dv kazeta. Chcela by som nahrávku nahrať do počítača. mohli by ste mi poradiť aký program použiť, aby som mohla urobiť aj nejaké menu na dvd, a aby to bolo dvd a nie avi.
    S ktorým programom sa pracuje ľahko a hlavne rýchlo.
    Ďakujem.
    Rýchlosť závisí od rýchlosti tvojho PC. Keď sa renderuje finálne video, tak to zaberie najviac času. Na mojom staršom PC to trvá toľko, koľko trvá samotné video, t.j. hodinové video renderuje hodinu.

    Existuje veľa softov na úpravu videa. Ak si tú kameru kupovala nie pod rukou, tak aj k nej na 99% bolo pribalené nejaké DVD s programom na úpravu videa. Ak nie, môžeš si stiahnuť nejaké, ale pozor, tie, čo bývajú free, alebo majú trial period (teda sú platené, ale umožňujú si ho vyskúšať napr. 30 dní) tak mávajú obyčajne obmedzené funkcie. JA mám nainštalovaný Ulead Video Studio, neviem ktorá verzia. V podstate sú skoro všetky rovnaké, majú podobné fukcie a možnosti.

    Miki93 je offline (nepripojený) Miki93

    Miki93
    Nemáš ku kamere nejaké CD s konvertorom videií? Ja som mal pribalené CD ku kamere Panasonic

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    buchač Pozri príspevok
    Nahrávku stiahneš do PC klasicky ...osobne robim v Total Comannder ..

    Dv na DvD potom prekonvertuješ najakým programom , viď .....nainštaluj ...

    http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest
    Poprosil by som vysvetliť ako v Total Comannder?
    Ďakujem!

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    srska Pozri príspevok
    ako pre koho
    tak kazdy zaciatok je tazky ale ja som sa v nom celkom rychlo zorientoval a to s video robim len vynimocne a predtym som pouzival ulead studio

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    bea26 Pozri príspevok
    Dobrý deň. Mám kameru sony do ktorej sa dáva mini dv kazeta. Chcela by som nahrávku nahrať do počítača. mohli by ste mi poradiť aký program použiť, aby som mohla urobiť aj nejaké menu na dvd, a aby to bolo dvd a nie avi.
    S ktorým programom sa pracuje ľahko a hlavne rýchlo.
    Ďakujem.
    Nahrávku stiahneš do PC klasicky ...osobne robim v Total Comannder ..

    Dv na DvD potom prekonvertuješ najakým programom , viď .....nainštaluj ...

    http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.