Zavrieť

Porady

video zastavuje

Ahojte, priatelia,
neviem, čo sa stalo, pri prehrávaní videa mi toto zastavuje, trhá, stále akoby sa načítavalo. Poradí mi niekto?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Moze to byt sposobene aj slabsim signalom,alebo nekvalitnym videom.
Daj si ho stopnut, aby ti nacitalo a malo by ist lepsie.

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár. 220870
Poškodené ,zaprášené dvd?Robí to len s jedným dvd alebo aj ostatnými?Na čom to prehrávate na PC alebo DVD prehrávači?

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
plada Pozri príspevok
Ahojte, priatelia,
neviem, čo sa stalo, pri prehrávaní videa mi toto zastavuje, trhá, stále akoby sa načítavalo. Poradí mi niekto?
Príčin môže byť veľa:
- pomalý internet (nestíha načítať dáta)
- slabý počítač (na pozadí ti bežia nejaké programy, ktoré brzdia plynulé prehrávanie videa)
...

newmi je offline (nepripojený) newmi

newmi
co sa tyka youtube, tak tam je na vine youtube samotny, nic s tym nespravis, aj mne to robi a aj viacerym ludom co maju aj inych providerov a byvaju po celom Slovensku.

plada je offline (nepripojený) plada

plada
Ja som si išla pozrieť panelák a každých 5-7 sekúnd zastaví, v strede je krúžok, ako keby sa ďalšia časť načítala, potom zase 5-7 sek., takto som to zvládla asi dvadsať sekúnd, potom som to vzdala. Nechýba mi nainštalovať nejaký program alebo lepšie povedané preinštalovať. V počítačoch sa moc nevyznám.
Je zaujímavé, že pred týždňom to išlo bez problémov, pozerala som Maf story.

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
plada Pozri príspevok
Ja som si išla pozrieť panelák a každých 5-7 sekúnd zastaví, v strede je krúžok, ako keby sa ďalšia časť načítala, potom zase 5-7 sek., takto som to zvládla asi dvadsať sekúnd, potom som to vzdala. Nechýba mi nainštalovať nejaký program alebo lepšie povedané preinštalovať. V počítačoch sa moc nevyznám.
Je zaujímavé, že pred týždňom to išlo bez problémov, pozerala som Maf story.
Treba nechať načítať celé video a potom si ho pozrieť. Tie stránky bývajú preťažené a nestíhajú posielať dáta takému množstvu pripojených užívateľov.

plada je offline (nepripojený) plada

plada
Asi sa budeš zo mňa Chobot smiať, ale čo to znamená "načítať celé video"

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
plada Pozri príspevok
Asi sa budeš zo mňa Chobot smiať, ale čo to znamená "načítať celé video"
Nesmejem sa, nikto učený z neba nespadol.

Znamená to, že nechaj tú stránku tak a rob si niečo iné. Až bude tá čiara na spodku videa, čo znázorňuje status sťahovania, celá (až do konca), tak potom si znovu spusti video.

Lebo keď si dáš spustiť nejaké video, tak z danej stránky si ho prehrávač postupne sťahuje a zároveň prehráva. Ak sa prehrávanie dostane do bodu, ktorý ešte nie je stiahnutý, tak sa zastaví a čaká, kým znovu stiahne aspoň pár sekúnd videa. To video sa ti postupne ukladá v dočasnom súbore v PC.

Keď už je to celé stiahnuté, tak si to prehrávač prehráva z PC a nemusí čakať, kým mu stránka cez internet "dodá" ďalšie sekundy z videa.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.