Zavrieť

Porady

RZZP

Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

prosím Váa aké tlačivo na RZZP treba vyplniť
manželovi ak v roku 2010 bol zamestnancom aj SZČO - živnostník? tip B?
a mne ak som bola SZČO, samoplatca, aj nezamestnaná...
dakujem
Usporiadat
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Manžel: S, SA a SB alebo X,XA, XB
Ty: S, SB a SC alebo X,XB,XC
Záleží od súčtu VZ.
2 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Minulého roku som si tlačivo RZZP vyplnila na nete, pričom mi systém zároveň skontroloval vyplnenie všetkých koloniek. Teraz túto službu na nete neviem nájsť. Poradíte, ako ju nájdem? Ďakujem.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Liptáčik Pozri príspevok
Minulého roku som si tlačivo RZZP vyplnila na nete, pričom mi systém zároveň skontroloval vyplnenie všetkých koloniek. Teraz túto službu na nete neviem nájsť. Poradíte, ako ju nájdem? Ďakujem.
v ktorej si poisťovni a aký typ podávaš ?
0 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

VšZP - typ B
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Liptáčik Pozri príspevok
VšZP - typ B
http://www.kros.sk/31215
0 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Vyskúšam, ďakujem.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Liptáčik Pozri príspevok
Vyskúšam, ďakujem.
alebo www.rzzp.sk - presmeruje ťa na portál verejnej správy. Tam ale musíš mať stiahnutý nejaký Sw 602.
1 0
Príroda Príroda

Príroda je offline (nepripojený) Príroda

Zdravím. Robila som RZZP na tlačivách z krosu, robím to už viac rokov. Syn bol odovzdať na VšZP, tam nahadzovala sumy do PC a opravila nedoplatok. Vraj povedala, že oni majú iné normy. Postupovala som presne podľa pokynov na tlačive- typ S- SA a SB, vyrátalo mi to, ešte som robila kontrolu na kalkulačke a myslím, že to je správne vypočítané. Jednoducho prečiarkla na Potvrdení preplatok, opravila sumu asi o 11 euro viac a potvrdila odovzdanie. Nepáči sa mi taký postup. Je to správne? Stretol sa niekto s takým postupom? Nemám si ísť ešte po vysvetlenie? Ďakujem za rady.
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Príroda Pozri príspevok
Zdravím. Robila som RZZP na tlačivách z krosu, robím to už viac rokov. Syn bol odovzdať na VšZP, tam nahadzovala sumy do PC a opravila nedoplatok. Vraj povedala, že oni majú iné normy. Postupovala som presne podľa pokynov na tlačive- typ S- SA a SB, vyrátalo mi to, ešte som robila kontrolu na kalkulačke a myslím, že to je správne vypočítané. Jednoducho prečiarkla na Potvrdení preplatok, opravila sumu asi o 11 euro viac a potvrdila odovzdanie. Nepáči sa mi taký postup. Je to správne? Stretol sa niekto s takým postupom? Nemám si ísť ešte po vysvetlenie? Ďakujem za rady.
aj nám vyrátali minulý rok iný preplatok - podľa nich..neriešili sme to...
bolo to o dačo viac ako sme vyrátali my...tak sme to nechali tak...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Príroda Pozri príspevok
Zdravím. Robila som RZZP na tlačivách z krosu, robím to už viac rokov. Syn bol odovzdať na VšZP, tam nahadzovala sumy do PC a opravila nedoplatok. Vraj povedala, že oni majú iné normy. Postupovala som presne podľa pokynov na tlačive- typ S- SA a SB, vyrátalo mi to, ešte som robila kontrolu na kalkulačke a myslím, že to je správne vypočítané. Jednoducho prečiarkla na Potvrdení preplatok, opravila sumu asi o 11 euro viac a potvrdila odovzdanie. Nepáči sa mi taký postup. Je to správne? Stretol sa niekto s takým postupom? Nemám si ísť ešte po vysvetlenie? Ďakujem za rady.
Ktorý riadok ti opravila ? 26 ? Bola tam PN-ka ?
0 0
kira kira

kira je offline (nepripojený) kira

cez kros ak nahodím rodné číslo, tak mi do kolonky 01 hádže nezmysel. Funguje vám to správne?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kira Pozri príspevok
cez kros ak nahodím rodné číslo, tak mi do kolonky 01 hádže nezmysel. Funguje vám to správne?
v akom type ? r.č. zadávaš v hlavičke ? Dnes som urobila niekolko B-čok a žiadny problém ...
0 0
kira kira

kira je offline (nepripojený) kira

veronikasad Pozri príspevok
v akom type ? r.č. zadávaš v hlavičke ? Dnes som urobila niekolko B-čok a žiadny problém ...
prepáčte ten rozruch, - ruky boli rýchlejšie ako hlava/ ja som to nestiahla a neuložila/
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kira Pozri príspevok
prepáčte ten rozruch, - ruky boli rýchlejšie ako hlava/ ja som to nestiahla a neuložila/
nerozumiem - RZZP na Krose sa uložiť nedá, musíš si ho vytlačiť. Alebo si r.č. nepotvrdila entrom ?
0 0
kira kira

kira je offline (nepripojený) kira

veronikasad Pozri príspevok
nerozumiem - RZZP na Krose sa uložiť nedá, musíš si ho vytlačiť. Alebo si r.č. nepotvrdila entrom ?

Ja som priamo v krose na ich stránke otvorila rzzp a chcela som to vyplniť rovno tam. Až potom som si prečítala pokyny, že to treba stiahnuť. Ale už to vyplňam a ide to dobre. Ďakujem veronikasad.
0 0
zuzanna zuzanna

zuzanna je offline (nepripojený) zuzanna

prosim neviete mi poradit ci mam povinnosti podat rzzp bola som od 01.01.2010 do 31.05.2010 v pracovnom pomere ale na rodicovskom príspevku, skončila som PP a preplatili mi 25 dní dovolenky, potom od 01.06.2010 som na úrade práce???
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Koľko si dostala za tú dovolenku? A bolo to v májovej výpalate?
0 0
zuzanna zuzanna

zuzanna je offline (nepripojený) zuzanna

bolo to v majovej vyplate okolo 434 eur to bolo
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Povinnosť podať rzzp nie je. Ale ak si rzzp urobíš, tak zaplatené preddavky sa ti vrátia - cca 17€ . Takisto zamestnávateľovi by sa preddavky vrátili. Stačí tlačivo A.
0 0
Discodiva Discodiva

Discodiva je offline (nepripojený) Discodiva

ak mi vyjde v rzzp nedoplatok, tak ten potom uhradím klasicky šekom na účet ZP?
0 0
Načítať ďalšie