Zavrieť

Porady

Ako ukončiť stredoškolské štúdium?

Ahojte som tu nový a potreboval by som poradiť. Som študentom strednej školy v poprade a chcel by som ukončiť štúdium pretože ho nezvládam. Ako na to kde nájdem všetko potrebné info??? Ďakujem za odpovede.
Naposledy upravil arizona : 15.03.11 at 18:13
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Veď ten jeden rok ešte vydrž. Aspoň budeš mať nejaké "lajstro" o vyššom vzdelaní (aspoň stredoškolskom) - lepší (i keď nie o veľa) odrazový mostík do ďalšieho života. Počítaj s tým, že keď s tým sekneš teraz, budeš mať len základné vzdelanie, prácu dostaneš nižšie ohodnotenú (skôr ta šupnú na manuálnu, alebo k pásu). A za druhé, ak by si sa neskôr rozhodol zvýšiť si vzdelanie, musel by si stredné vzdelanie začínať od začiatku.

    Takže: menej surfuj, viacej namáhaj mozgové závity a vydrž ešte rok. Papier je papier!

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Pacanga Pozri príspevok
    Ahojte som tu nový a potreboval by som poradiť. Som študentom strednej školy v poprade a chcel by som ukončiť štúdium pretože ho nezvládam. Ako na to kde nájdem všetko potrebné info??? Ďakujem za odpovede.
    Koľko máš rokov ? Máš ukončenú povinnú školskú dochádzku ?

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    tu mas inspiraciu skus si tam najst pracu ktoru by ti teoreticky dali ak mas len zakladne vzdelanie http://www.profesia.sk/ rataj aj s tym, ze firmam co to tam maju uvedene sa prihlasuju aj ucnovskym a strednym vzdelanim cize tych budu uprednostnovat.

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    Presne tak. Nemas papier - nic nevies, ale ak by nahodou tak minimalna mzda, a zamestnavatel typu "zdierac-darmozrac".

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    Inak napadlo ma este, ze moze prestupit na inu strednu skolu, ale najlepsie k odboru podobnu.

    Ako ukončiť stredoškolské štúdium?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.