Zavrieť

Porady

Výkaz SUVAHA A VYKAY ZISKOV A STRA

Ktore formuláre platia pre rok 2010 MF SR č.24219/1/2008 alebo MF024131/2010-72
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    uctulienka Pozri príspevok
    Už som prebrázdila všetky Fin. spravodaje platné pre rok 2010, a iné stránky na internete, a nezistila som či platia Súvaha UC NUJ , Výkaz
    ziskov a strát Uc NUJ z roku 2009, viete mi niekto k tomu niečo povedať? Chcem si byť istá. Na stránke drsr som ich nenašla.Ďakujem
    http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/...S82XzBfMlFSRFU!

    potom klikni na daňové tlačivá hore na lište a na pravej strane máš účtovné výkazy pre jednoduché a podvojné, klikni nájdeš....

    xiastro je offline (nepripojený) xiastro

    som xiastro
    Mona Lisa Pozri príspevok
    Ktore formuláre platia pre rok 2010 MF SR č.24219/1/2008 alebo MF024131/2010-72
    na rok 2010 suvaha: MF SR č. 24219/1/2008, vykaz ziskov a strat MF SR č. 24219/3/2008.

    MF/024134/2010-72 je formular danoveho priznania k dani z prijmov pravnickych osob.

    MF/024131/2010-72 neviem identifikovat.

    tibor1000 je offline (nepripojený) tibor1000

    tibor1000
    Dobrý večer,prosím Vás, výkaz ziskov a strát a súvaha - za rok 2010- to sa vypĺňa v celých Eur, áno?
    nie podrobne na centy?

    ďakujem moc

    uctulienka je offline (nepripojený) uctulienka

    uctulienka
    Už som prebrázdila všetky Fin. spravodaje platné pre rok 2010, a iné stránky na internete, a nezistila som či platia Súvaha UC NUJ , Výkaz
    ziskov a strát Uc NUJ z roku 2009, viete mi niekto k tomu niečo povedať? Chcem si byť istá. Na stránke drsr som ich nenašla.Ďakujem

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ja som tiež nenašla žiadnu zmenu, vyplnila a podala som tie z r.2009.

    IvoM je offline (nepripojený) IvoM

    IvoM
    eva61 Pozri príspevok
    Platné výkazy nájdeš vo Fin.spravodajcovi 12/2010.
    Eva, tie výkazy v FS 12/2010 sú ale platné až od 1.1.2011, a teda sa ešte nepoužijú pri ÚZ za rok 2010.

    uctulienka je offline (nepripojený) uctulienka

    uctulienka
    Ďakujem pekne, veľmi mi to pomôže.Bola som na tej stránke, ale asi som zvolila iný postup a som nepochodila. Ale aj tak budem musieť zohnať aj 1 - 2 originálne, na jednom úrade ktorý nechcem menovať žiadajú také. Ešte raz pekne ďakujem.

    zapp je offline (nepripojený) zapp

    zapp
    zdravim poradaci.
    Ja som vo výkaze Ziskov a strát pre rok 2011 nasiel iba jeden rozdiel oproti výkazu pre roky 2009 a 2010, a to v riadku č. 5, kde bol doplnený výnosový učet 606 (zákazkovej výroby ).
    vie prosím vás niekto o iných rozdieloch medzi týmito výkazmi?
    dik za odpovede

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    zapp Pozri príspevok
    zdravim poradaci.
    Ja som vo výkaze Ziskov a strát pre rok 2011 nasiel iba jeden rozdiel oproti výkazu pre roky 2009 a 2010, a to v riadku č. 5, kde bol doplnený výnosový učet 606 (zákazkovej výroby ).
    vie prosím vás niekto o iných rozdieloch medzi týmito výkazmi?
    dik za odpovede
    R01, R02 (ucty 507, 607)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.