Zavrieť

Porady

papierova lampa

Mam papierovu lampu ale dost už citit nikotinom. Dá sa ten papier nejako vypachnut alebo ju mam vyhodit.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    kukurička Pozri príspevok
    ...ja by som sa bála papierovú lampu striekať niečim tekutým, čo keď sa papier premočí a rozpadne sa? Skúsila by som ju raz za čas vyvetrať niekde na balkóne, alebo terase, ako sa to občas robí aj s oblečením, keď je veľmi nasiaknuté cigaretovým dymom. Prípadne opatrne nastriekať osviežovačom vzduchu napr. do WC /sú aj kvetinové vône/ a aby to nevadilo manželke, tak ešte to dať vonku na vzduch vyvetrať.
    ... ja by som sa bála papierovú lampu - kúpiť. Predsa - je to len papier. A ako by povedala Darinka Rolinc - "príde" mi to dosť nepraktické, keď sa na tom nedá poriadne ani utrieť prach, aj horieť to musí jedna radosť... Ale ako lapač prachu to musí byť na nezaplatenie... No ak je niekto náhodou naň alergický, alebo má nebodaj alergickú manželku...
    Naposledy upravil Oliwa : 16.03.11 at 06:33

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    kukučka Pozri príspevok
    - koľko stála lampa?
    5,50 ale ten link je tam preto lebo ten fahrenheit má tabakovú vôňu

    kukurička je offline (nepripojený) kukurička

    kukurička
    ...ja by som sa bála papierovú lampu striekať niečim tekutým, čo keď sa papier premočí a rozpadne sa? Skúsila by som ju raz za čas vyvetrať niekde na balkóne, alebo terase, ako sa to občas robí aj s oblečením, keď je veľmi nasiaknuté cigaretovým dymom. Prípadne opatrne nastriekať osviežovačom vzduchu napr. do WC /sú aj kvetinové vône/ a aby to nevadilo manželke, tak ešte to dať vonku na vzduch vyvetrať.

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    V DM drogérii sa dá za cca 2 eurá kúpiť osviežovač na čalúnenie, záclony a podobné veci. Rozprašuje to celkom jemnučké bublinky a veľmi je účinný.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    dvolna Pozri príspevok
    Mam papierovu lampu ale dost už citit nikotinom. Dá sa ten papier nejako vypachnut alebo ju mam vyhodit.dakujem
    nevyhadzujte - za studena postriekať http://www.parfumworld.sk/christian-...-200-ml-tester a hotovo

    dvolna je offline (nepripojený) dvolna

    dvolna
    nechcem aby vonala.manželka je citliva na vone.najlepsie bez zapachu niečo. už mi napadlo že papier vyhodit a natiahnut nejaku nehorlavu latku foliu atd. hm?

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Prepáč, ale manželke citlivej na vône neprekáža cigaretový zápach?
    Len aby nevyhodila namiesto lampy ona - Teba...

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    V drogerii sa daju kupit pohlcovace pachov, skusila by som to najskor s nimi nastriekat.
    Pohlcova%C4%8D%20pachov.jpg  

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    dvolna Pozri príspevok
    Mam papierovu lampu ale dost už citit nikotinom. Dá sa ten papier nejako vypachnut alebo ju mam vyhodit.dakujem
    ja by som skusila dat do rozprasovaca ocot ,postriekala a nechala dobre vyvetrat.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Livka, papier na tych lampach nie je zas taky citlivy. Ja by som sa nebala.. samozrejme, nie celkom do mokra, iba zlahucka

    kukurička je offline (nepripojený) kukurička

    kukurička
    Samozrejme Janka, že skúsiť sa to dá, ale veľmi opatrne a prípadne aj viackrát zopakovať - po uschnutí...za pokus to stojí.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    dvolna Pozri príspevok
    Mam papierovu lampu ale dost už citit nikotinom. Dá sa ten papier nejako vypachnut alebo ju mam vyhodit.dakujem
    TO fajčíš v byte?

    Ako je potom možné, že ti smrdí len lampa? Veď ti musí páchnuť celý byt!

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    dvolna Pozri príspevok
    Mam papierovu lampu ale dost už citit nikotinom. Dá sa ten papier nejako vypachnut alebo ju mam vyhodit.dakujem
    Nie, v žiadnom prípade nevyhadzuj! Fajčí si kľudne ďalej. Ak začne horieť lampión, možno ti zhasne sviečka. A možno nebudeš páchnuť. VARUJEM!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.