Zavrieť

Porady

hromadne pokladnicne doklady

Pekny den prajem, dnes som dostala taku otazku ze ci je mozne v jednom vydavkovom pokladnicnom doklade mat trebars blocek od zamestnanca "Noveho" za PHM 5.12.2005, Kancelarske potreby 13.12.2005, Pracovne pomocky 21.12.2005....ja to robim vsetko zvlast ako to nadvazuje datumovo...pocula som ze ak sa jedna o jedneho zamestnanca tak sa to da dat na jeden pokladnicny doklad je to pravda?je to spravne?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Palino je offline (nepripojený) Palino

    Palino
    My bežne takto účtujeme. Keď na konci mesiaca zamestnanec vyúčtuje nákupy, tak mu predsa nebudem dávať viac výdavkových dokladov. Dám mu jeden, kde rozúčtujem každý bloček podľa druhu.

    evika je offline (nepripojený) evika

    evika
    Chcela by som sa spýtať ako sa má správne účtovať poladňa.
    Príklad: nákúpim tvárnice od troch dodavateľov.Účtuje sa každý dod. zvlášť, alebo cez jeden pokl. doklad dohromady.Já účtujem každý zvlášt.
    Na pokl.vd.mám adresu firmy a všetky náležitosti.Ako to robíte vy.Ďakujem

    Kačena I. je offline (nepripojený) Kačena I.

    Kačena I.
    Ja účtujem tak, ako je to uvedené v prísp. 2. VPD daš na zamestnanca, ktorý tie tvárnice od 3 dod. kupoval a len to jedným pokl. dokladom rozúčtuješ.

    hromadne pokladnicne doklady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.