Zavrieť

Porady

Neprehráva video, len zvuk

caute, chcem sa opýtat - notebook neprehráva video, len zvuk z neho a to v akomkoľvek softe na prehrávanie videa. Nestalo sa to po žiadnej inštalácii. Z dvd disku však filmy prehráva. Paradoxom je, že na ostatných kontách užívatelov je všetko v poriadku. Spomínané "chybné" konto je adminove.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Nemoze to byt nastavenim jasu/kontrastu vo vlastnostiach grafickej karty? Mne to obcas zblbne na onboard VGA Intel.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    mato3374 Pozri príspevok
    caute, chcem sa opýtat - notebook neprehráva video, len zvuk z neho a to v akomkoľvek softe na prehrávanie videa. Nestalo sa to po žiadnej inštalácii. Z dvd disku však filmy prehráva. Paradoxom je, že na ostatných kontách užívatelov je všetko v poriadku. Spomínané "chybné" konto je adminove.
    Preinštaluj aktuálne kodeky, napr. najnovší AllinOne.

    mato3374 je offline (nepripojený) mato3374

    mato3374
    netuším ale nefunguje kodek nahodou tak ze ak ho mam ja tak ho maju aj ostatny pouzivatelia?? Ak ide predsa ostatným, tak prečo nie tomuto kontu?

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    mato3374 Pozri príspevok
    netuším ale nefunguje kodek nahodou tak ze ak ho mam ja tak ho maju aj ostatny pouzivatelia?? Ak ide predsa ostatným, tak prečo nie tomuto kontu?
    NAd tým sa nepozastavuj, PC je nevyspytateľné. Nainštaluj ho a ak to pôjde, problém je vyriešený, ak nie, budeme hľadať chybu inde.

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Skusil si to, co som pisal ja?

    http://img5.imageshack.us/img5/2580/gma.png

    Nastavenie "Vrstvenie videa", lebo video sa prehrava cez "video overlay". Pri inych grafikcyh kartach je nastavovanie samozrejme ine, ale v principe podobne. Treba si prejst vsetky ponuky a niekde to tam bude

    mato3374 je offline (nepripojený) mato3374

    mato3374
    vlado neviem neviem, filmy to dáva normálne, hry tiez, len videa nie....
    Tomas: vyskusam dik..

    Neprehráva video, len zvuk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.