Zavrieť

Porady

Aké DP treba podať??

Dobrý deń. prosím mám prípad:Kamarátka má normálne potvrdenie z práce o príjme na celý rok.... Ale čo neviem ako mám brať je to, že mala zmluvu len s nejakou firmou na podpisovanie úverou, kde je bol vyplatený podiel 20eur.... A pre túto vec bola na dan.úrade a dostala tam len takú kartičku s prideleným číslom. teda nie je živnostníčka.... ale kedže podpísala len 1zmluvu a dostala teda len 20eur, tak neviem, čo s tým... Asi sa musí podať DP typu B??!!!ak ano, do ktorého oddielu to mám dať?Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    V prvom rade sa pozri na tú zmluvu - o akú zmluvu sa jedná? A následne skús použiť vyhľadávač - už sa toho tu o takýchto zmluvách popísalo dosť.

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    pipiskova81 Pozri príspevok
    Dobrý deń. prosím mám prípad:Kamarátka má normálne potvrdenie z práce o príjme na celý rok.... Ale čo neviem ako mám brať je to, že mala zmluvu len s nejakou firmou na podpisovanie úverou, kde je bol vyplatený podiel 20eur.... A pre túto vec bola na dan.úrade a dostala tam len takú kartičku s prideleným číslom. teda nie je živnostníčka.... ale kedže podpísala len 1zmluvu a dostala teda len 20eur, tak neviem, čo s tým... Asi sa musí podať DP typu B??!!!ak ano, do ktorého oddielu to mám dať?Ďakujem
    To že sa jedná o zmluvu o obchodnom zastúpení sa tam nikde nepíše....
    Bude podávať určite DP typ B.

    pipiskova81 je offline (nepripojený) pipiskova81

    pipiskova81
    je tam písané v článkoch a tom, že je to vlastne obchodný zástupca a na základe podpísanej plnej moci môže uzatvárať vlastne tie zmluvy..... a do typu B to tam mám asi kde zapísať ??? ktorý oddiel mám pozerať???

    Aké DP treba podať??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.