Zavrieť

Porady

Externý HD Samsung 640Gb blokuje štart Windows 7-prečo?

Po zapojeni HD k bežiacemu PC je funkcia OK! Po vypnutí a reštarte W7 ostane stáť na obrazovke Platinum s textom Press <Tab> to switch to Post or<Del> ........, ani ma TAB ani na DEL nereaguje! je treba odpojiť HD a reštart PC. Prečo???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    qwertzo je offline (nepripojený) qwertzo

    qwertzo
    skus v biose nastavit rovno butovanie z pevneho disku kde mas Windows. Mozno sa pokusa bootovat cez USB a si niejak stym diskom nerozumie a pri starte sa sekne.

    sakufo je offline (nepripojený) sakufo

    sakufo
    Ešte doplním príznaky: ( Na notebooku s Windows XP funguje normálne! )Pri reštarte PC so zapojeným HD po stlačení DEL naskočí a zmrzne aj CMOS Setup Utility! Nepochopitelné je, že HD beží aj po vypnutí PC vypinačom! Zhasne až po odpojení PC od siete?! Tahtiež nie je možné "vysunúť" odpojiť HD od USB -hlási že niektorý program ho používa - neviem ktorý!

    seat je offline (nepripojený) seat

    seat
    nemozes ho vysnut preto lebo tam mas asi nainstalovany nejaky zalohovaci software dodany spolu z hdd, ked ti nechce zhasnut pozri ake mas napajanie ci z usb alebo zo siete

    sakufo je offline (nepripojený) sakufo

    sakufo
    Zalohovací program dodaný k HDD som neinštaloval! Napájanie je z USB (pripojený je dodaným kablom do USB konektora v PC! V biose mám bootovanie nastavené 1. DVD, 2. HDD SM-HDS7225, 3. HDD SS-HDS7225. Ak sa pripojí HDD káblom už pri obrazovke "Platinum... pri štarte je všetko ok. Ak je pri štarte pripojený PC zmrne!!

    qwertzo je offline (nepripojený) qwertzo

    qwertzo
    Vyskusaj vymenit zdroj v PC. ! Pozri sa ci na doske nemas ponafukovane kondiky. Nemas nahodou niejaky zdroj LITE-ON alebo eurocase tie robia problemy.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    V biose mám bootovanie nastavené 1. DVD, 2. HDD SM-HDS7225, 3. HDD SS-HDS7225.
    Prečo máš ako prvé bootovanie z DVD? Pokiaľ máš už OS na systémovom disku, tak ten nastav ako prvý. Ostatné môžeš dať kľudne za to, prípadne vyradiť a bude čítať len zo systémového disku.
    Naposledy upravil misoft : 28.03.11 at 20:43

    Externý HD Samsung 640Gb blokuje štart Windows 7-prečo?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.