Zavrieť

Porady

Zníženie straty

Môže si s.r.o. znížiť stratu tým, že zaplatí odvody za 11/05 za svojich zamestnancov až koncom januára 06. Myslím, že v PU je to v nákladoch i keď tieto odvody nie sú zaplatené. Nie som si istá, preto prosím o radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Sandra
    Môže si s.r.o. znížiť stratu tým, že zaplatí odvody za 11/05 za svojich zamestnancov až koncom januára 06. Myslím, že v PU je to v nákladoch i keď tieto odvody nie sú zaplatené. Nie som si istá, preto prosím o radu.
    Áno, v PÚ sú to náklady r.2005 bez ohľadu na dátum odvodu.

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Stratu si tým nezníži lebo to už je v nákladoch,pomôže si trochu pri nedostatku fin.prostriedkov len treba myslieť na penále za oneskorenú úhradu odvodov.

    tonkat je offline (nepripojený) tonkat

    tonkat
    Prosím, navrhnite spôsob zníženia účtovnej straty v objeme 3-4 mil. SK. Ide kontrétne o nezníženie vlastného imania pod určitú hranicu. Ďakujem.

    alušik je offline (nepripojený) alušik

    alušik
    Že by ste prerušili odpisy? Ale to Ťa už určite napadlo. Tiež meditujem, že by som potrebovala ponížiť stratu a neviem ako ešte inak.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.