Zavrieť

Porady

Nod32

Dobry den,moj antivir mi hlasi (svieti na cerveno),ze nie je zabezpecena max ochrana,ze analyza aplikacnych protokolov je nefunkcna - nastala chyba pri startovani obsluznych sluzieb -analyza aplikacnych protokolov(POP3,HTTP) bude nefunkcna..... co treba urobit ,vdaka za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nekonci ti nahodou doba, do kedy mas predplatene? Na cerveno svieti asi mesiac vopred.
    Ak nie zavolaj do esetu .-)

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    masuku Pozri príspevok
    nie ,v januari je zaplateny znovu na 2 roky ,len po preinstalovani mi tam dali mesacnu verziu,ktora konci za 20 dni,tak neviem,uz je tam aj moje prihlasovacie heslo znovu
    Takze chyba je v tom.
    Odinstaluj si tu skusobnu verziu, precisti PC napr. CCleanerom,restartuj a nainstaluj si tu platenu verziu.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    masuku Pozri príspevok
    nie ,v januari je zaplateny znovu na 2 roky ,len po preinstalovani mi tam dali mesacnu verziu,ktora konci za 20 dni,tak neviem,uz je tam aj moje prihlasovacie heslo znovu
    Ak si mala preinstalovany PC, tak ako ma tvoj antivirak vediet, ze je zaplateny na dva roky, ked ho nemas nainstalovany?Sam od seba sa nanainstaluje

    masuku je offline (nepripojený) masuku

    masuku
    nie ,v januari je zaplateny znovu na 2 roky ,len po preinstalovani mi tam dali mesacnu verziu,ktora konci za 20 dni,tak neviem,uz je tam aj moje prihlasovacie heslo znovu

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    musis ist cez nastavenia (ja mam ver. 2.5 ...... tak to mam asi trochu inak) musis povolit http a pop3 modul
    Takze otvor si pomocnika help a citaj
    dd.jpg  

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.