Zavrieť

Porady

všeobecná štátnica z anglického jazyka

Dobrý deň, chodím do jazykovej školy do Nitry, ale nič moc. Pred rokom som maturovala z angličtiny z vyššej úrovne bez problémov, ale mám pocit že na tejto škole som toho viac zabudla a ko sa naučila. Myslíte že mám šancu sa pripraviť za mesiac na všeobecnú štátnicu? (C1) alebo mám ísť radšej na nižšiu-základnú B2, temy sú tam však skoro totožné s maturitou a tak sa mi to zdá byť trochu "zbytocné"
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tezaurus je offline (nepripojený) Tezaurus

    dobra otazka Tezaurus
    ja odporucam zakladnu B2, vyuzit sa da tak ze ak budes mat VSvzdelanie 2.stupna, budes kvalifikovana ucit anj na zs. A potom by som este odporucala namiesto C1 vseobecnej statnice spravit si medzinarodne uznavany certifikat, pretoze firmy naopak zase skor vyzaduju medzinarodne certifikaty.
    Ďakujem za radu, od júna sa chystám do Anglicka, a chcem tam aj študovať, tak dúfam že si nejaký certifikát donesiem aj stade, len neviem ako je to potom s uznaním zahraničného certifikátu na Slovensku.Chcela by som skor podnikat na zivnost napr. pracovat v jazykovke , mozno nejaky kruzok v skole, ale vsetci mi radia vyhnut sa klasickemu ucitelstvu.

    všeobecná štátnica z anglického jazyka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.