Zavrieť

Porady

Prečo sa mi nedá nainštalovať vo WIN XP servis pack 3?

Musel som preinštalovať OS oficiálne zakúpený WIN XP s nainštalovaným SP3.
Po preinštalovaní (predchádzalo mu formátovanie HDD) mi SP3 nainštalovať nejde. A je jedno, či to dám z netu ako automatický UpGRADE Windows, alebo súbor SP3 rozbalím u seba na PC a inštalujem ho z HDD.
Viete poradiť v čom môže byť problém?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    SP3 sa nedá nainštalovať priamo na "holý" systém, vyžaduje aby bol predtým nainštalovaný SP1 alebo SP2. Je treba dodržať aj jazykovú verziu OS, teda servispacky by mali byť v jazyku v akom je OS.

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    Stevo5 Pozri príspevok
    SP3 sa nedá nainštalovať priamo na "holý" systém, vyžaduje aby bol predtým nainštalovaný SP1 alebo SP2. Je treba dodržať aj jazykovú verziu OS, teda servispacky by mali byť v jazyku v akom je OS.
    S tymto tvrdenim by som si dovolil nesuhlasit. SP3 ma v sebe integrovane vsetky opravne balicky z SP2 a SP1. Vlastne mne to ide nainstalovat aj na holy system bez problemov.

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    robovi Pozri príspevok
    S tymto tvrdenim by som si dovolil nesuhlasit. SP3 ma v sebe integrovane vsetky opravne balicky z SP2 a SP1. Vlastne mne to ide nainstalovat aj na holy system bez problemov.
    EE!
    http://windows.microsoft.com/en-us/w...ice-pack-3-sp3
    "In order to install SP3, you must first have Windows XP Service Pack 1a (SP1a) or Service Pack 2 (SP2) installed."
    Treba SP1a alebo SP2!!!
    Ide ti to nmainštalovať lebo máš inštalačku s integrovaným SP1a alebo SP2.
    Inak dporučujem n-lite tool, zintegruj si SP3 do inštalačky a rovno nainštaluj Win XP SP3 a basta.

    Prečo sa mi nedá nainštalovať vo WIN XP servis pack 3?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.