Zavrieť

Porady

emeil príloha

dobrý den prosím vás poradili by ste mi ako poslat prílohu k emeilu,ked je velká .,ako sa zmenšuje príloha aby sa zmestila ked má 3MB a má mat iba 2 MB inak neprejde
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Arnold123 je offline (nepripojený) Arnold123

    Arnold123
    Ja používam http://www.7-zip.org na komprimáciu dát. Otázne je aké sú to dáta, ktoré chceš poslať. V prípade už použitej komprimácie (*.jpg, *.avi...)
    sa už nedajú ďalej komprimovať, prípadne veľmi málo.

    Na posieľanie väčších súborov používam službu http://www.ge.tt kde je možné poslať pod jedným odkazom aj viac súborov. Pre mňa výhoda, že sa dajú aj súbory jednotlivo vymazať a nahrať iné súbory pod ten istý odkaz.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ak ti nejde taka priloha odoslat a neda sa ani zbalit nejakym zipovacim programom na mensiu, tak je dobre vyuzit nejake internetove ulozisko, kde prijemcovi pride len link, kde si ma dany subor stiahnut.
    Napr. http://www.ulozisko.sk/

    Alewbo vyuzit inu mailovu adresu, taku, kde je povolene odosielanie aj vacsich suborov.

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    skúšala som aj post,zoznam,gmail a nič to som chcela poslat iba šeky o zaplatení a inak sa tomu nerozumiem ,že zip program to neviem čo je ,inak dakujem potom som to poslala ale na dvakrát aby sa to zmestilo na tú istú adresu

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    ja aj keby som poslala z gmailu tak aj tak to nepríde im lebo aj im sa dá poslat iba do 2MB to mi napísali ,že meily prišli bez prílohy

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Opýtam sa, ako sa tie šeky dostali do podoby na poslanie mailom?
    Pri skenovaní sa dá nastaviť kvalita a tým aj veľkosť objektu. A potom sa dá, ak je veľký tento sken zmenšiť , nejakým meničom veľkosti, napríklad VSO Image Resizer, na potrebnú veľkosť. Na šekoch predsa nemusí byť super kvalita.

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    Vsak to zbal niecim a rozdel to na viac archivov. Trebars ZIP, Rar.
    Ale najsamlepsie to bude s tym linkom niekam na ulozisko, alebo www.bagruj.cz

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    to som najprv naskenovala,potom uložila ale na inom počítači potom som si to iba preniesla do notebooku to som nevedela ,že sa to má aj upravit ja upravujem iba ked nechcem farebné.takže ked to tu už mám tak to nepôjde,lebo tým zipom nerozumiem inak dakujem

    Arnold123 je offline (nepripojený) Arnold123

    Arnold123
    babicka1 Pozri príspevok
    to som najprv naskenovala,potom uložila ale na inom počítači potom som si to iba preniesla do notebooku to som nevedela ,že sa to má aj upravit ja upravujem iba ked nechcem farebné.takže ked to tu už mám tak to nepôjde,lebo tým zipom nerozumiem inak dakujem
    Tu som dal návod na 7-zip: http://ge.tt/3W1Dxga
    Klikni na Download a stiahni.

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    predpokladam, ze to je naskenovane ako obrazky. Tzn staci ich zmensit (znizit rozlisenie) Napr cez Microsoft office manager alebo cez nejaky prehliadac obrazkov. Alebo ak pouzivas MS Outlook tak ten to ponuka, ze ak sa pripoji obrazkova priloha ci ju chces zmensit ;-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.