Zavrieť

Porady

Set top box Orange

Ahoj

Mam taku otazku,
Zostal mi po fiberTV set top box.
A chcel by som sa spytat ci sa da nejako prepalit software v nom aby som ho mohol pouzit aj na inu kablovu televiziu.

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Nenapisem ti odpoved, len ta na nu navediem (mozno) ?
    Kazdy Set Top Box (STB) urceny pre kablovu TV, pracuje v norme DVB-C. Takze v tom by som problem nevidel, cez tuner si preskenujes cele frekvencne pasmo a najde a ulozi ti vsetky kanaly.
    Problem bude asi v kodovani programov (predpokladam, ze moze sa pouzivat bud system conax, alebo cryptoworks ...) potrebujes od poskytovatela min. pristupovu kartu, resp. CAM (modul).
    Na tvojom mieste by som to riesil tak, ze by som si zistil u dalsieho providera kablovej TV (ktoru chces vyuzivat) ake ma podmienky (ci sa moze pouzivat vlastne zariadenie + dodaju kartu, alebo ci montuju vsade svoje zariadenia a pod...)
    Samozrejme este by trebalo preverit, ci STB od or*nge nie je nejako blokovany.
    Cize zaver, teoreticky sa vyuzivat da, ale je potrebne zistit dalsie skutocnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.