Zavrieť

Porady

Prosim o tipy na piesen na den matiek

Ahojte, velmi Vas prosim o tip pripadne link na dobru piesen na den matiek o mame pripadne o rodicoch pre deti 1-4 kedze som na internete nic nenasla bola by som rada ak mi date tip a ak mate mp3 s piesnou aby ste mi ju zaslali...dakujem velmi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    555555 je offline (nepripojený) 555555

    555555
    Ahoj.Ak máš prístup do virtuálnej knižnice tak tam sú celé pásma na deň matiek.Ak nie daj vedieť.Niečo ti pošlem.A pieseň?Naposledy som mala pieseň od Tweens Tak sa neboj mama a nemalo to chybuplakali mamy,babky...a decká sa vytešovali,pretože sa to dobre spieva.
    jeeeeeeeeeeeej dakujem ta pesnicka je fakt pekna a ako ju spievali spolu s hudbou alebo to bolopekne i bez pozadia tweensiek..dakujem za radu tiez sa mi pesnicka velmi paci

    555555 je offline (nepripojený) 555555

    555555
    ramzinkaaa Pozri príspevok
    jeeeeeeeeeeeej dakujem ta pesnicka je fakt pekna a ako ju spievali spolu s hudbou alebo to bolopekne i bez pozadia tweensiek..dakujem za radu tiez sa mi pesnicka velmi paci
    Samozrejme s pozadím tweensiek ,ale fakt to bolo fajn,rodičia načúvali za dverami aj vtedy,keď sme nacvičovali a brali deti až keď pieseň dohrala

    Prosim o tipy na piesen na den matiek

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.