Zavrieť

Porady

MAM napad, mam investora, potrebujem poradit

Dobry den myslim si ze mam naozaj velmi dobry napad napokon investora som nasiel velmi rychlo v skratke potrebujem nacrtnut akym smerom postupovat jednat sa bude o elektronicke zariadenie zostavene pomocou existujuicich poznatkov vedy cize ochrana patentom asi nepripada do uvahy ako to v tomto pripade ochranit do bodu rokovania s velkou firmou, ktora by videla nasu prezentaciu a prototypy = funkcne vzory
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    ambiciózny, seriózny a priateľský ...viac serióznybiznis
    Toto je naozaj problém, sám som sa tým zaoberal. Patent si môžete vybaviť na Slovensku, ale v Čechách Vám už platiť nebude....Takže potom musíte získať európsky patent, ale ten je zase príliš drahý pre začínajúcich podnikateľov. Moja rada je nájsť si silného partnera, ponúknuť mu podiel a na oplátku Vám dá priestor na trhu. Predtým spísať právnické zmluvy...čo opäť stojí peniaze ale menej ako európsky patent.

    MAM napad, mam investora, potrebujem poradit

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.