Zavrieť

Porady

predajna svadobných šiat

vedel by mi niekdo poradiť čo všetko je potrebne vybaviť , ked si chcem otvorim predajnu svadobných šiat?
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bianka7 je offline (nepripojený) bianka7

    bianka7
    Stanuli,mozem Ti dat rady ohladne zariadenia predajne,resp.svadobnych siat.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Stanuli Pozri príspevok
    vedel by mi niekdo poradiť čo všetko je potrebne vybaviť , ked si chcem otvorim predajnu svadobných šiat?
    ďakujem
    Zadaj si do vyhladávania nad hornou lištou Porady názov témy, ktorú si založila. Nájdeš množstvo rád ...

    Stanuli je offline (nepripojený) Stanuli

    Stanuli
    velmi pekne ďakujem.
    Zároveň prosím o radu ako to je keď som zamestnaná v podniku a zároveň si chcem otvoriť predajňu šiat ako to je s platením daní. Počula som že ten kto má živnosť a zároveň je zamestnaný tak nemusí odvádzať dane ako živnostík, ale odvádza len podnik zaňho.
    čo je natom pravda?

    ďakujem.

    xiastro je offline (nepripojený) xiastro

    som xiastro
    Stanuli Pozri príspevok
    velmi pekne ďakujem.
    Zároveň prosím o radu ako to je keď som zamestnaná v podniku a zároveň si chcem otvoriť predajňu šiat ako to je s platením daní. Počula som že ten kto má živnosť a zároveň je zamestnaný tak nemusí odvádzať dane ako živnostík, ale odvádza len podnik zaňho.
    čo je natom pravda?

    ďakujem.
    tak to je riadne skreslene. dan z prijmu zo zivnosti sa neplati priebezne ako dan zo zavislej cinnosti, ale raz za rok v podanom danovom priznani k dani z prijmu za kalendarny rok za predpokladu splnenia podmienky na podanie DP DzP.

    aneno je offline (nepripojený) aneno

    aneno
    mohla by som ti pomoct so zalozenim tvojej predajne svadobných šiat, ja mám svadobný salón a momentálne z rodinných dovodov uvažujem o predaji celého vybavenia svadobneho salonu. nemala by si záujem? na začatie podnikania je to velmi výhodná investícia

    predajna svadobných šiat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.