Zavrieť

Porady

cestovné náhrady

ahojte poradaci neviem si pomoct cely rok som nechala tak cestovne nahrady a teraz potrebujem robit cestaky a neviem kde by som nasla ceny PHM lebo v poradcoch uz nejak tieto nedavaju vie mi niekto poradit kde najdem tieto ceny za rok 2005 alebo podla coho vychadzate vy? prosim prosim dajte tipa
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    zuzanna
    ahojte poradaci neviem si pomoct cely rok som nechala tak cestovne nahrady a teraz potrebujem robit cestaky a neviem kde by som nasla ceny PHM lebo v poradcoch uz nejak tieto nedavaju vie mi niekto poradit kde najdem tieto ceny za rok 2005 alebo podla coho vychadzate vy? prosim prosim dajte tipa
    Toto som našla v téme:dôležité web stránky:
    http://europa.eu.int/comm/energy/oil...in/2005_en.htm
    http://www.statistics.sk/webdata/slo...nz/benz05n.htm

    zuzanna je offline (nepripojený) zuzanna

    zuzanna
    takze mozem pouzit cenu benzinu z tychto udajov ked nemam blocky od nakupu PHM danovy urad nebude namietat?

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    zuzanna
    takze mozem pouzit cenu benzinu z tychto udajov ked nemam blocky od nakupu PHM danovy urad nebude namietat?
    Ak ide o použitie súkromného auta na prac. cestu, nemáš povinnosť doložiť doklad o nákupe PHM, teda použi ceny z tabuliek...

    zuzanna je offline (nepripojený) zuzanna

    zuzanna
    nie mam zamestnancov a jedna sa o preplacanie cestovneho pri pracovnej ceste tak dufam ze to budem mat oki dakujem

    zuzanna je offline (nepripojený) zuzanna

    zuzanna
    poradaci tu fakt nikto nerobi cestaky alebo si vsetci odkladaju blocky od benzinu poslali ste mi sice nejake stranky o cene benzinu ale nie je tam cely rok ale len mesiace 09 az 12 a kde zoberiem tie predchadzajuce prosim prosim

    zuzanna je offline (nepripojený) zuzanna

    zuzanna
    alexia diky za radu viem ze na www.slovnaft.sk len akosi su tam ceny len do 15.O6.2005 a kde najdem ostatok to fakt nikto nevie?

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    liba2
    Ak ide o použitie súkromného auta na prac. cestu, nemáš povinnosť doložiť doklad o nákupe PHM, teda použi ceny z tabuliek...
    Nielen pri súkromnom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.