Zavrieť

Porady

uctovnicky software POHODA

Dobry den, mozem sa opytat uctuje niekto v systeme POHODA, pri uctovani pokladnice (uctujem denne trzby) denna trzba bola 53,55 EUR, DPH 0 (nie je platitelom DPH) sa pri celkom automaticky zaucute 54 EUR. Neviete, ako to treba nastavit, aby sa mi nezaokruhlovali denne trzby, alebo je to v poriadku? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    amera je offline (nepripojený) amera

    Dôchodca amera
    Ak sa pri účtovaní nastavíte na Záznam vyroluje sa Vám zaokruhľovanie a tam si nastavte bez zaokruhľovania

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    Snezienka192 Pozri príspevok
    Dobry den, mozem sa opytat uctuje niekto v systeme POHODA, pri uctovani pokladnice (uctujem denne trzby) denna trzba bola 53,55 EUR, DPH 0 (nie je platitelom DPH) sa pri celkom automaticky zaucute 54 EUR. Neviete, ako to treba nastavit, aby sa mi nezaokruhlovali denne trzby, alebo je to v poriadku? Dakujem
    V Globálnom nastavení je možné zmeniť zaokrúhľovanie v jednotlivých agendách.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    po prečítaní Tvojich príspevkov Snezienka192, jedna dobrá rada: venuj sa reštaurácii, účtovníctvo prenechaj odborníkom, pretože sa zamotáš.....buď rob jedno alebo druhé...

    uctovnicky software POHODA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.