Zavrieť

Porady

ČEZ

Dobrý deň. Prosím Vás má už niekto skúsenosti s týmto dodávateľom elektriny ? Ak áno, tak akú ? Včera chodili po panelákoch dvaja páni v oblekoch a prehovárali ľudí na lacnejší odber el. energie práve od nich. Ponúkajú 10 % lacnejšiu el. energiu ako máme od SSE. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Džipák Pozri príspevok
    Dobrý deň. Prosím Vás má už niekto skúsenosti s týmto dodávateľom elektriny ? Ak áno, tak akú ? Včera chodili po panelákoch dvaja páni v oblekoch a prehovárali ľudí na lacnejší odber el. energie práve od nich. Ponúkajú 10 % lacnejšiu el. energiu ako máme od SSE. Ďakujem
    kašli na to, tebe ako fyzickej osobe v paneláku sa neoplatí robiť všelijaké takéto " tahamata"- a nakoniec ešte aj nič neušetríš, lebo taká podmienka tam bude, onaká podmienka tam bude a pod.

    Niečo iné by bolo nejakej fabrike a pod. ale tebe kvoli pár kwh sa neoplatí robiť zmenu dodávateľa...

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    A nechali nejaké kalkulácie? Ak áno tak skontroluj si viazanosť, potom zmluvné pokuty a tiež aj na ako dlho garantujú túto cenu a či je to konečná cena.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    canbo Pozri príspevok
    Nejedná sa o žiadny podvod Čez dalo verejný prísľub (právne napadnuteľný), že dodá domácnostiam elektriku aj plyn o 10% lacnejšie ako tradičný dodávateľ.

    ALE je iba vtom že cena je zložená z ceny energie ( túto vám čez garantuje) a z daní a poplatkov pre štát a sprivatizované rozvodné podniky - ktoré negarantuje nik.
    v našom "právnom" štáte veriť verejným prísľubom?? Z toho už som vyrástla...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Halli Pozri príspevok
    v našom "právnom" štáte veriť verejným prísľubom?? Z toho už som vyrástla...
    Hallo má pravdu,verejny prislub je nič,nula bodov a už vôbec nieje právne napadnutelny-to je hlúposť,somarina..

    človek je offline (nepripojený) človek

    človek
    Odporúčam obrátiť sa na portál www.energouspora.sk - nie je to dodávateľ, ale vie poradiť, alebo vybrať optimálneho dodávateľa z pohľadu ceny i spoľahlivosti!

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Dokonca ked som bola v BA tak správca paneláku na takéto osoby upozorňoval ludí a mal tam aj pekný prepočet spravený ... videla som to vo výťahu nalepené.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Xanti Pozri príspevok
    Dokonca ked som bola v BA tak správca paneláku na takéto osoby upozorňoval ludí a mal tam aj pekný prepočet spravený ... videla som to vo výťahu nalepené.
    čo ja som už všetko vo výťahoch videl- škoda slov...

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Aj mne sa stalo, že som na takúto ponuku reagovala. Všetky dokumenty, ktoré som od nich dostala nasvedčovali tomu, že je to výhodné. O niekoľko dní som sledovala v televízii reláciu, kde upozorňovali na túto firmu a uvádzali veľa príkladov nezrovnalostí. Radšej som zmluvu s nimi zrušila a ostali sme u pôvodného dodávateľa, s ktorým máme dlhodobé skúsenosti.

    canbo je offline (nepripojený) canbo

    canbo
    Nejedná sa o žiadny podvod Čez dalo verejný prísľub (právne napadnuteľný), že dodá domácnostiam elektriku aj plyn o 10% lacnejšie ako tradičný dodávateľ.

    ALE je iba vtom že cena je zložená z ceny energie ( túto vám čez garantuje) a z daní a poplatkov pre štát a sprivatizované rozvodné podniky - ktoré negarantuje nik.

    Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

    Kvaka
    Dnes boli z ČEZ aj u nás, chceli vidieť posledné vyúčtovanie, upozornili ma na to, že máme tarifu D2, a že oni to majú inak a lacnejšie. Vynadala som mu, že mi zobudil vnuka, že teraz to nebudem rozoberať, a že mu zavoláme, ak sa rozhodneme meniť ZSE, aj keď neviem, ako by mi do bytu dodávali iní, ako susedovi. Máte s tým nejaké novšie skúsenosti alebo viete niečo nové okolo zmeny na českého dodávateľa? Ďakujem za každú info.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.