Zavrieť

Porady

pohovor mzdovej uctovnicky

dobry den, som zacinajcuca mzdarka ( prax 1 rok) a potrebovala by som sa opytat, ci nema niekto skusenosti s pohovormi na mzdovu uctovnicku - teda ci sa zvyknu na pohovore davat nejake testy alebo nieco podobne preverujuce vedomosti a prax a ak ano na co by bolo dobre sa pripravit. Chystam sa ist na pohovor a chcela by som sa nanho pripravit, nema niekto nejake skusenosti? DAkujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Luna je offline (nepripojený) Luna

    Luna
    Áno dávajú testy. Podľa testu si vyberú uchádzačky o zamestnanie a potom, tie ktoré prešli do ušieho výberu zavolajú na pohovor. Pohovor vedú štýlom akú máte prax, prečo chcete pracovať v tejto firme, akú máte predstavu o plate.

    kolka7 je offline (nepripojený) kolka7

    kolka7
    aha, dakujem a neviete mi poradit co konkretnejsie byva na tych testoch? Aby som sa este vedela na nieco pripravit. Myslim z hladiska odbornej stranky. Dakujem

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    kolka7 Pozri príspevok
    aha, dakujem a neviete mi poradit co konkretnejsie byva na tych testoch? Aby som sa este vedela na nieco pripravit. Myslim z hladiska odbornej stranky. Dakujem
    skús si prelistovať odborný mzdový časopis, napr. ČO má vedieť mzdová účtovníčka ...

    kolka7 je offline (nepripojený) kolka7

    kolka7
    a viete mi poradit kde by som nieco take na internete nasla ? v pondelok mam pohovor dakujem

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    kolka7 Pozri príspevok
    a viete mi poradit kde by som nieco take na internete nasla ? v pondelok mam pohovor dakujem
    A ujo google je na čo?
    http://www.google.sk/search?hl=sk&so...A1+vedie%C5%A5+

    kolka7 je offline (nepripojený) kolka7

    kolka7
    hej, to vsetko som presla, len tam su len publikacie, ktore sa daju zakupit ale k informaciam, resp vedomostiam ktore by mala mzdarka mat som sa nedopatrala. Ale velmi pekne aj tak dakujem za rady.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    A tetu Poradu si už prelúskala? Veď tu sa dozvieš všetko. Od odmien cez krátenie dovolenky až po ........ čistú mzdu.

    pohovor mzdovej uctovnicky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.