Zavrieť

Porady

založenie s.r.o.

Chcela by som Vás poprosiť o info kde je možné založiť, alebo ako funguje elektronický podpis.
Mala by som záujem založiť sro a všetko si to podať elektronickou formou.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    L.ili Pozri príspevok
    Chcela by som Vás poprosiť o info kde je možné založiť, alebo ako funguje elektronický podpis.
    Mala by som záujem založiť sro a všetko si to podať elektronickou formou.
    Dakujem
    Ak nebudes mat moznost elektronicky podpis vyuzivat dalej, tak sa ti to neoplati. Na kolkoch sice usetris polovicu (165 €), ale vybavenie EP a vsetkeho okolo toho je pomaly drahsie ako zalozit si s.r.o. "manualne".

    To radsej vyhladaj firmy, ktore sa tym zaoberaju, podnikaju na tom, a preto EP uz disponuju.

    sroservis je offline (nepripojený) sroservis

    sroservis
    Dobrý deň,

    ja len doplním, že podpisový softwér od Ardaco musí byť pre dané použitie minimálne v úrovni QSIGN PERSONAL PROFESSIONAL a ten už nestojí 39 EUR (čo bola pôvodná cena uvedená v blogu), ale 70,80 Eur.

    Všetko dobré.

    L.ili je offline (nepripojený) L.ili

    L.ili
    a ešte pár vecí čo by mi pomohli
    ak sa to teda vybaví ten elektronický podpis budem mať len ja? a ked budem zakladať firmu kde nebudem konateľom stačí splnomocnenie alebo sa to da aj doplniť? alebo ako sa postupuje?
    a druhá vec : chcela by som vás poprosiť o info ako postupovať aké dokumenty je potrebné ak by som teda išla zakladať sama s.r.o. kde bude konateľom jedna osoba a v druhej dve osoby.
    Dakujem

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    tu máš všetko - stačí čítať....................
    ale skutočne sa chceš do to pustiť sama?
    počítaj tak 2 mesiace usilovnej práce......

    L.ili je offline (nepripojený) L.ili

    L.ili
    musím si to zvážiť, ale nové vedomosti potešia aspon budem vedieť a kde by som si našla ten postup?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.