Zavrieť

Porady

kde nájdem demo k programu Softip na PÚ?

poradíte mi niekto, prosím, kde by som mohla nájsť demo k programu softip pre podvojné účto? Pozerala som stránku softipu, ale nevidím to tam
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    indira je offline (nepripojený) indira

    indira
    Musíš byť zamestnancom organizácie, resp. podniku, kde je oficiálne a legálne nainštalovaný Softip. Podľa mojej skúsenosti, demo verziu PÚ môže dodávateľ nainštalovať na základe požiadavky objednávateľa-užívateľa k ostrej verzii programu, a je označením a ikonkami od nej odlíšiteľná. Databáza údajov je v demoverzii prevzatá z údajov napr. uzatvoreného účtovníctva predchádzajúceho roku a ďalej je možné skúšať postupy, bez narušenia údajov ostrej verzie Softipu. Vrámci IS Softip je modul,
    má svoju ikonku (ukáže administrátor) a tam je umiestnený aktuálny manuál k programu a príslušnému modulu. Manuál je prostredníctvom siete aktualizovaný dodávateľom (autorským odborným kolektívom Softipu). A dodávam, že ako súkromná osoba sa k demoverzii programu Softip naozaj nedopracuješ, už z dôvodu, že všetky služby sú za úhradu. Naviac, pracujú v tomto programe aj rôzne rezortné štátne rozpočtové a príspevkové organizácie. Je to softvér sieťový, údaje sú prepojené nielen rezortne so zriaďovateľom organizácií-uživateľmi, ale najmä s dodávateľom Softip, ktorý neustále zabezpečuje správny chod programu.

    kde nájdem demo k programu Softip na PÚ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.