Zavrieť

Porady

Odborna sposobilost na podnikanie v cestnej nakladnej doprave

Zdravim Vas,uz dlhsi cas podnikam v doprave do 3,5t a rozhodol som sa,ze postupim dalej,na koncesiu. Zda sa mi sice,ze zakony,ktore by mal ovladat dopravca na skusky z odb. sposobilosti su niektore absolutne zbytocne a su to 3 netenke knihy,co sa musim naucit do 1 mesiaca. Nehovorim,ze sa neda,jedna vec,ze nie je absolutne ziadna priprava,cize mam 3 knihy a mam sa o to starat sam,ze co je z toho dolezite a co nie. Skratka dost tvrde to,ze na testove otazky co mam z tej latky ani mozne odpovede nie su a o tom ani nehovorim,zeby boli tam oznacene spravne odpovede. Napr.
- Vodic pri nakladke moze: ??? moze co??? NAjest sa??? NApit sa??? Strcit prst do ....????-no a teraz nasleduje asi ta cast,ze to mam vycucat z palceka. Skratka BORDEL v tom state. Tymto chcem poprosit kohokolvek, KTO MA TIETO TESTOVE OTAZKY S ODPOVEDAMI,ABY SA MI OZVAL A AK SA DOSTANU KU MNE,TAK URCITE SI TO NEJAK OCENIM-OHODNOTIM!!! Urcite sa dohodneme,lebo cas ma suri a mne je to absolutne jedno,akou formou sa ku mne dostanu,ci to bude mailom,dopisom,prostrednictvom nejakeho odkazu,skratka aby sa to ku mne dostalo. Vdaka Vam dopredu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Odborna sposobilost na podnikanie v cestnej nakladnej doprave

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.