Zavrieť

Porady

odvody platene zo sukromneho uctu

Dobry den, chcem sa opytat na radu, kedze som si asi vyrobila problem.SZCO som len od januara a kedze nemam ani doteraz dostatok prostriedkov na podnikatelskom ucte, platila som si 3 krat odvody zo sukromneho uctu a 3 krat ucet za telefon, ktory mam na podnikatelske ucely.Co mam teraz robit, resp. ako sa to bude dat uctovat a ako to robit ked na podnik.ucte nemam stale dost penazi.Ci mozem prevadzat kazdy mesiac na podnikatelsky ucet peniaze z bezneho uctu na zaplatenie odvodov a telefonu.
Dakujem velmi pekne za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Môžeš si prevody robiť....sú to tvoje peniaze...a to, že si si platila z osobného účtu platby ? ja takéto platby účtujem cez ID a prikladám fotokopiu výpisu z osobného účtu

    basul je offline (nepripojený) basul

    basul
    Dakujem velmi pekne za opovedTakze to staci takto urobit? a nie je to problem, ze to nebolo z toho podnikatelskeho uctu?lebo som si tu citala, ze sa to da raz dvakrat ale nie stale.Cize prevod zo sukromneho na podnikatelsky ucet je v pohode mozny?

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    basul Pozri príspevok
    Dakujem velmi pekne za opovedTakze to staci takto urobit? a nie je to problem, ze to nebolo z toho podnikatelskeho uctu?lebo som si tu citala, ze sa to da raz dvakrat ale nie stale.Cize prevod zo sukromneho na podnikatelsky ucet je v pohode mozny?
    ja to bežne robím.......dokonca máme aj takých klientov, kt. používqajú iba súkromný účet...tým poplatky za účet účtujeme ako nedaňové

    odvody platene zo sukromneho uctu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.