Zavrieť

Porady

VšZP - elektronické služby - mesačný výkaz

Pekný večer, vie mi niekto poradiť ako odošlem mesačný výkaz do VšZP keď majiteľ firmy si nainštaloval certifikát na svoj počítač a mne ho preposlal e-mailom. Prosím o podrobný popis ako nainštalovať certifikát a všetko k tomu potrebné.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Paula Pozri príspevok
    Tí, ktorí exportujete MV do VšZP z OLYMPu, hlási vám teta poisťovňa v súčasnosti chybu ohľadom počtu znakov v názve zamestnávateľa ? Že vraj max. 30 môže byť, ja nemám ani polovicu a kričííííííí .
    Ďakujem za informáciu.
    hlási aj pri exporte z pohody - ale mne len doplniť e-mail + telefónne číslo. po doplnení export do podateľne všzp prebehol korektne.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Tí, ktorí exportujete MV do VšZP z OLYMPu, hlási vám teta poisťovňa v súčasnosti chybu ohľadom počtu znakov v názve zamestnávateľa ? Že vraj max. 30 môže byť, ja nemám ani polovicu a kričííííííí .
    Ďakujem za informáciu.
    srska Pozri príspevok
    hlási aj pri exporte z pohody - ale mne len doplniť e-mail + telefónne číslo. po doplnení export do podateľne všzp prebehol korektne.
    detto, tiez som musela doplnit mail a to uctujem v money. Na to, ako tam doplnit tuto informaciu hned pri exporte, som neprisla, musela som ju "rucne" prepisovat v exportovanom subore.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Lucia Červenková Pozri príspevok
    detto, tiez som musela doplnit mail a to uctujem v money. Na to, ako tam doplnit tuto informaciu hned pri exporte, som neprisla, musela som ju "rucne" prepisovat v exportovanom subore.
    v pohode som to musel pridať do nacionálií spoločnosti, potom vytvoriť export a potom načítanie do podateľne. všzp tvrdo žiada mailový + telefónny kontakt na platiteľa v mv. (novinka)

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    srska Pozri príspevok
    hlási aj pri exporte z pohody - ale mne len doplniť e-mail + telefónne číslo. po doplnení export do podateľne všzp prebehol korektne.

    Aha ....boli v tom chybovom hlásení dva riadky, ten s e-mailom ma ešte viac zmiatol. Dík

    P.S.: Podarilo sa.
    Naposledy upravil Paula : 08.07.11 at 13:42 Dôvod: P.S.
    srska Pozri príspevok
    v pohode som to musel pridať do nacionálií spoločnosti, potom vytvoriť export a potom načítanie do podateľne. všzp tvrdo žiada mailový + telefónny kontakt na platiteľa v mv. (novinka)
    Pridala som mailovy kontakt v nastaveni agendy. Ci mi to bude tahat do exportu si overim buduci mesiac. (alebo poslem opravny vykaz )

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Paula Pozri príspevok
    Aha ....boli v tom chybovom hlásení dva riadky, ten s e-mailom ma ešte viac zmiatol. Dík
    po exporte si otvor dátový súbor mv v poznámkovom bloku a kukni či to máš ok. a potom odošli na podateľňu všzp.

    VšZP - elektronické služby - mesačný výkaz

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.