Zavrieť

Porady

file type mechanik

žena
ahoj stiahla som si " file type mechanik " aj microsoft fix it center ukázalo mi tam vela chýb ale keby som ich chcela opravit musela by som si ten program najprv kúpit nie je niečo podobné zadarmo čo by mi opravilo chyby v notebooku podporované windows XP mala som aj norton sekurity ten mi zistil 1100 chýb ale tiež by som si ho musela najprv kúpit aby mi dal do poriadku chyby a iné veci ktorým nerozumiem mám aj ccleaner ale ten mi vyčistí registre,ale každý den mi čistí to isté tak neviem či mi pracuje dobre dakujemn za radu
Naposledy upravil babicka1 : 21.04.11 at 00:23
Usporiadat
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

a akeho druhu su tie chyby? Ja osobne pouzivam kombinaciu CCleaner + spybot search and destroy + avira antivirus a odstrani to vsetky chyby, spyware, virusy,....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ladon ladon

ladon je offline (nepripojený) ladon

skus pozriet toto:

warebuzz.com/downloads/file-type-mechanik-full-free.html
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

no moc by som tu newarezoval, aby si tym ten pocitac nezasvinila este viac
0 0
ladon ladon

ladon je offline (nepripojený) ladon

...skor som to myslel tak ze su tam nazvy programov ..
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Vyskúšaj.
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
Ale opatrne, pozor čo meníš alebo mažeš. Je jednoduché robiť úpravy v pc, ale dokážeš to tiež aj vrátiť?
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
newmi používaš aj čistič ,alebo iba registre prečistíš? ja ked prečistujem registre tak každý den čistím to isté neplatná alebo prázdna trieda súboru neviem kde sa to tam stále berie,ale ked som si dala microsoft fix tak mi ukázalo väčšinou pri esete,ale nie vírusiani nič podobné sú to väčšinou chyby že nemám spustený fireval a brány ,ja moc tomu nerozumiem,že mám nezabezpečený prístup neviem,čo mám s tým robit.
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
Problémy zistené Stav
Zabránenie spusteniu údajov je vypnuté Pevná Iné riešenie
Otázky skontrolovať Stav
Nastavenie politiky ukladania do vyrovnávacej pamäte pre dočasné internetové súbory nie je optimaliz Kontrolované Iné riešenie
Povolené miesto na disku pre dočasné internetové súbory nie je optimalizované Kontrolované Iné riešenie
Počet povolených súčasných pripojení na server sa zmenil Kontrolované Iné riešenie
Nastavenie zabezpečenia Kontrolované Iné riešenie
Blokovanie automaticky otváraných okien je vypnuté Kontrolované Iné riešenie
Filter SmartScreen sa vypol
toto sa mi ukázalo teraz pri kontrole
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
Čo vlastne chceš urobiť? Alebo dosiahnuť? Vedel by som o jednom programe, ktorý by ti pomohol a dokonca aj vysvetlil čo robíš alebo čo by si mala robiť, ale na čo ti to je? Máš nejaké problémy s pc? Ide pomalšie, alebo ti vyskakujú ti nejaké hlášky pri nabehnutí pc, alebo ti padá....? Načo robiť úpravy, zahlcovať pc ďalšími a ďalšími programami len preto, že ti ukáže nejakú chybu, ktorú treba vyriešiť, keď všetko funguje ako má? A ešte pre niekoho, kto o tom nemá ani pary!? Tak ešte raz, čo chceš dosiahnuť?
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
ahoj to iba preto lebo niekedy ako napríklad teraz mi strašne pomali načitáva to sa nedá vydržat signál mi hlási výborný potom musím bezdrôtovú siet odpojit a znova pripojit inak to nejde potom sa to rozbehne
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
Čo antivirák? čo používaš? vyskúšala si, či to nemáš zavírené?
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
Môže ti niečo bežať na pozadí. Prekontroluj.
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
eset not 32 a kontrolujem aj s malwarebytes anti malware
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
našli?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ja okrem antivirusového programu používam iba Ad-Aware a Spybot a stačí to.

http://www.lavasoft.com/single/trialpay.php

http://fileforum.betanews.com/detail...y/1043809773/1

Netreba klikať a sťahovať všetko čo má reklamu.Niekedy menej znamená viac.Zbytočne veľa programov brzdia hlavne pomalšie PC.
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
ďalších pár aplikácii.
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
Vo všeobecnosti netreba ani jednu dokonca ani antivirus. Stačí firewall a vedieť narábať s ním. Tu máš niečo, nerob úpravy, len si over, či ti niečo nejaký napr.adware nebeží na pozadí a nežerie tak pripojenie. http://www.hijackthis.de/cz
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
nenašli nič tak neviem čo to je
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
Určite? Stiahnuť, nainštalovať, spustiť ako správca z inštalačného adresára a uložiť log súbor, ktorý sa potom nahraje a analizuje. Z plochy to spúšťať nefunguje.
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

moment, tebe pomaly nacitava stranky a odpojuje ta od wifi? Ale to moze byt problem routera alebo internetoveho pripojenia a nie problem v pc
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať