Zavrieť

Porady

"posúvajme" si zákazníkov !!

Man
moje služby sú lokalizované na BA a okolie . čo tak si navzájom vymieňať "kupóny" na zľavu pre svojich zákazníkov s Vami ktorý tu "PORADUJEME" ...

Skúste nejaký konštruktívny nápad ...

PS: kupóny na kvety dávam JA !!
Usporiadat
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
No podľa mňa to je jednoduchý, ale super nápad. Vytlačili by sa kupóny s XY% zľavou a dali by sme si ich navzájom. Ty by si pridal ku každej donáške aj ten kupón a my by sme pri každom blokovaní dali tvoj kupón.

O tento nápad som sa už dávnejšie usiloval, ale nikto z okolia salónu nereagoval... Pritom je to úplne jednoduchá spolupráca na čom sa dá len získať a nestojí to skoro nič...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Zaujimave
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
oki...
už máme kvety
... masážč

a kto sa ešte pridá ???
0 0
moniqadekor moniqadekor

moniqadekor je offline (nepripojený) moniqadekor

Ja by som sa tiež pridala :-)

Som živnostníčka na východe Slovenska, vyrábam a predávam slávnostné dekorácie, výzdoba na svadby, kompletný servis..
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
super monika ... aj my robíme aj svadobné výzdoby !!

Pridajte sa aj ostatný a v utorok si napíšema ako akto a kedy a podobne :-)
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
Po dlhsom case konecne na porade nejaka rozumna tema.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Dantess Pozri príspevok
No podľa mňa to je jednoduchý, ale super nápad. Vytlačili by sa kupóny s XY% zľavou a dali by sme si ich navzájom. Ty by si pridal ku každej donáške aj ten kupón a my by sme pri každom blokovaní dali tvoj kupón.

O tento nápad som sa už dávnejšie usiloval, ale nikto z okolia salónu nereagoval... Pritom je to úplne jednoduchá spolupráca na čom sa dá len získať a nestojí to skoro nič...
Je to dobrý nápad, ak ste dvaja, traja či piati.
Ale čo budete robiť, až vás bude 50, 100 a viac?
To budete dávať zákazníkom balík reklamných kupónov?
Napríklad 200
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
Aha teba už bolí hlava teraz ??? jar88

že by sme potom vydali "šekovú knižku" ??? :-0

Takže hľadáme aj tlačiareň !!
2 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

jar88 Pozri príspevok
Je to dobrý nápad, ak ste dvaja, traja či piati.
Ale čo budete robiť, až vás bude 50, 100 a viac?
To budete dávať zákazníkom balík reklamných kupónov?
Napríklad 200
jar88, vôbec si ma neprekvapil, hľadáš problém aj tam, kde je v nedohľadne. Podľa môjho skromného názoru, aspoň toto nechaj na nich, oni si už poradia, v to verím. Ne(vieš)môžeš vyriešiť všetky problémy sveta, trochu aj ži.
13 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

j.sch Pozri príspevok
Aha teba už bolí hlava teraz ??? jar88

že by sme potom vydali "šekovú knižku" ??? :-0

Takže hľadáme aj tlačiareň !!
To nie je problém tlačiarne.
Problém je v tom, že ak je niekde viac, ako päť riadkov, nečíta sa ani ten prvý. No a o knížočke, škoda rečí. Dokonca ani také maličké LEPORELO by ti nečítali.
------------------------
Skôr si myslím, že taká vzájomná reklama by mala byť cielená a premyslená.
Napríklad v kvetinárstve, je každé miestečko zaplnené (či skôr preplnené) kvetmi a v kaderníctve plagátmi a podobne.
Mali by ste si na najviac viditeľnom mieste vytvoriť určitú zónu na prezentáciu spriatelených služieb. Nie veľa, ale decentne. Jednoducho povedané, malo by to mať mieru a zámer.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
jar88 musí vŕtať do všetkého.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ale veď má pravdu
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Betka, podľa mňa by mal, keby ich naozaj toľko bolo, zatiaľ sú len traja, aj to ešte nie dohodnutí, ajajaj, kde je ešte 50 alebo 100 a už ich má dopredu hlava bolieť? Nikam by sa tak nedopracovali.
Prajem ti pekné veľkonočné sviatky.
Naposledy upravil Marína : 23.04.11 at 19:39
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ďakujem Evička, ty si reagovala na prvý, ja skôr na druhý príspevok od jar88, držme im spolu palce, aby tento nápad dotiahli do konca a naozaj ich bolo veľa.



ozaj jar88, neviem ako ťa osloviť, skoro som napísala Jaro a potom ma napadlo, že to môže byť aj tá jar ako ročné obdobie, alebo úplne niečo iné. Prezradíš?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
kukučka Pozri príspevok
ozaj jar88, neviem ako ťa osloviť, skoro som napísala Jaro a potom ma napadlo, že to môže byť aj tá jar ako ročné obdobie, alebo úplne niečo iné. Prezradíš?
niekde to tu uz vysvetloval
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

kukučka Pozri príspevok
ďakujem Evička, ty si reagovala na prvý, ja skôr na druhý príspevok od jar88, držme im spolu palce, aby tento nápad dotiahli do konca a naozaj ich bolo veľa.



ozaj jar88, neviem ako ťa osloviť, skoro som napísala Jaro a potom ma napadlo, že to môže byť aj tá jar ako ročné obdobie, alebo úplne niečo iné. Prezradíš?
Betka, hlavná vec, že sme si už porozumeli.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

padro Pozri príspevok
niekde to tu uz vysvetloval
A ako to vysvetľoval? Je Belle či Sébastien?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Petra Nová Pozri príspevok
A ako to vysvetľoval? Je Belle či Sébastien?
uz si nepametam, ale nebolo za tym nic zvlastne, cakali sme nieco ine
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Petra Nová Pozri príspevok
A ako to vysvetľoval? Je Belle či Sébastien?
Od teba som takúto reakciu nečakal.
Aj ty máš potrebu, len tak si rýpnuť a nič k téme nenapísať?
-------------------------------------
Všimol som si, že je vás tu ako maku. Niektorých to už prešlo, ale stále pribúdajú ďalší bojovníci.
Čo vás škrie, že neverím tým bludom, ktorými vás kŕmia politici? Že nakoniec vždy vide najavo, že ste si nechali natlačiť do hláv kaleráby a že mám vo všetkom pravdu?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

jar88 Pozri príspevok
Od teba som takúto reakciu nečakal.
Aj ty máš potrebu, len tak si rýpnuť a nič k téme nenapísať?
-------------------------------------
Všimol som si, že je vás tu ako maku. Niektorých to už prešlo, ale stále pribúdajú ďalší bojovníci.
Čo vás škrie, že neverím tým bludom, ktorými vás kŕmia politici? Že nakoniec vždy vide najavo, že ste si nechali natlačiť do hláv kaleráby a že mám vo všetkom pravdu?
Rypnúť? Možno, ak to tak nazývaš.

Ten úsudok v poslednej vete, no, bola by som opatrná. Dejiny sú plné tých, čo mali vždy pravdu. Aj Porada.

Kaleráby do hlavy netlačíš aj Ty sám? Myslím, že áno, rovnako intenzívne ako politici.

Je nedeľa, tak už len jeden úsmev, podanie ruky a sľub, že reagovať budem len ak tie kaleráby budú úplne zrebnatené a nestráviteľné.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať