Zavrieť

Porady

Nakup elektra v Polsku

Mate niekto skusenosti s kupou elektra v Polsku? Mam zaujem si kupit fotak ( nikon coolpix p500 ) a chcel by som vediet ci ho tam nezozeniem lacnejsie ako u nas...resp neviete nejake polske stranky na elektro nieco ako u nas datart, nay a pod?

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    Fero11 Pozri príspevok
    Je potrebne si v nastaveni prepnut google na polstinu a (šukať ) to je po polsky ze hladat (nie sulo**ť )
    http://www.google.sk/search?hl=pl&cl...&aqi=&aql=&oq=
    Vdaka. Tak idem sukat

    iv@n je offline (nepripojený) iv@n

    iv@n
    ja som kupoval spotrebiče pred dvoma rokmi tu http://www.euro.com.pl/
    dá sa objednať cez web aby to bolo nachystané na predajni a len sa po to zastavíš.
    čo sa týka ceny, teraz neviem, ja som vtedy využil pád zlotého a neschopnosť našich predajcov, napríklad tá istá umývačka stála u nás skoro 20 tisíc a v PL 11 tisíc, neskutočné. ked som kupoval práčku minulý rok, tak čo som prebehol ceny tak už to bolo zrovnané a kúpil som u nás v TPD.

    doktor01 je offline (nepripojený) doktor01

    doktor01
    iv@n Pozri príspevok
    ja som kupoval spotrebiče pred dvoma rokmi tu http://www.euro.com.pl/
    dá sa objednať cez web aby to bolo nachystané na predajni a len sa po to zastavíš.
    čo sa týka ceny, teraz neviem, ja som vtedy využil pád zlotého a neschopnosť našich predajcov, napríklad tá istá umývačka stála u nás skoro 20 tisíc a v PL 11 tisíc, neskutočné. ked som kupoval práčku minulý rok, tak čo som prebehol ceny tak už to bolo zrovnané a kúpil som u nás v TPD.
    Tiež mám pozitívnu skúsenosť s nákupom elektroniky z PL. Dá sa z PL cez web objednať to isté čo kúpiš u nás, len oveľa lacnejšie. Problémom vždy bude problémová reklamácia v inom štáte z hľadiska komunikácie v inom jazyku (PL). Ale to je riziko, ktoré podstupuješ pri takomto obchode z inej krajiny.
    PS: Doteraz som ale nič nemusel reklamovať. Viem, že sa vedie polemika nad kvalitou výrobkov z PL (aj elektroniky) ja osobné rozdiel nevidím. Možno má niekto inú skúsenosť, ale moja je rozhodne pozitívna.

    Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

    Ľubomír
    doktor01 Pozri príspevok
    Tiež mám pozitívnu skúsenosť s nákupom elektroniky z PL. Dá sa z PL cez web objednať to isté čo kúpiš u nás, len oveľa lacnejšie. Problémom vždy bude problémová reklamácia v inom štáte z hľadiska komunikácie v inom jazyku (PL). Ale to je riziko, ktoré podstupuješ pri takomto obchode z inej krajiny.
    PS: Doteraz som ale nič nemusel reklamovať. Viem, že sa vedie polemika nad kvalitou výrobkov z PL (aj elektroniky) ja osobné rozdiel nevidím. Možno má niekto inú skúsenosť, ale moja je rozhodne pozitívna.
    Nie celkom tak. S tou prvou časťou súhlasím ale s tou kvalitou nie, pretože Samsung je Samsung v PL aj v SR. Je cekom jedno kde kúpiš výrobok od svetového výrobcu.

    iv@n je offline (nepripojený) iv@n

    iv@n
    doktor01 Pozri príspevok
    Problémom vždy bude problémová reklamácia v inom štáte z hľadiska komunikácie v inom jazyku (PL).
    ja som kupoval veci, ktoré sa dajú vyreklamovať v záruke aj u nás, preto som to zisťoval v autorizovaných servisoch že ako sa na to tvária ked je faktúra/bločik z PL.
    niektorí robili problémy, tak som zobral spotrebiče, ktoré boli bez problémov, konkrétne samsung tv, whirlpool umývačku a sušičku elektrolux.
    btw samsung tv bol vyrobený v galante a neviem či aj tá umývačka nebola so slovenským pôvodom.

    iv@n je offline (nepripojený) iv@n

    iv@n
    220870 Pozri príspevok
    tak v pixmánii niečo reklamovať neprajem nikomu, posielaš tovar do FR a čakáš ako na prvé prijímanie..

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Čakám poštovú zásielku z PL internetového obchodu,ako dlho to ide poštou k nám?Priatie platby mi potvrdili pred piatimi dňami.
    ------------- --------------------- ---------------------- ------------------------- ---------------
    uprava
    Dnes mi balík došiel,trvalo to 7 dní.Vložili mi doň aj darček ktorí sa týkal predmetu využitia objednávky,potešil.
    Naposledy upravil Taserda : 06.05.11 at 18:42

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.