Zavrieť

Porady

Profesionálny krovinorez

Chcel by som si kúpiť Stihl FS350, máte niekto skúsenosti prípadne poradte niečo iné.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ..v tomto prípade niet čo radiť, choď a kúp si ho, je to super krovinorez...., nebudeš ľutovať, Stihl je super značka, ja ho mám už 5 rokov, ide na jedničku, bez poruchy....

    gaspi je offline (nepripojený) gaspi

    gaspi
    STIHL ci Husquarna ...oboje je kvalita samo o sobe. Mame v rodine vyzinace a krovinorezy oboch znaciek a uplna spokojnost .

    jack32 je offline (nepripojený) jack32

    jack32
    urcite doporocujem v skole ich mame na praxy pouzivaju ich studenti skoro kazdy den a stale idu uz par rokov neviem ci to je prave 350 ale viem ze je to FS a nejake cislo a tusim ze mame aj 350
    a ako studenti to nesetrime zatial bez problemu

    bono9 je offline (nepripojený) bono9

    bono9
    ...vybavené! Kúpil som FS400, je to neskutočná raketa. Brutálny výkon a takmer žiadne vybrácie. Kosil som pozemok, ktorý nebol udržiavaný 40 rokov hodinu v kuse a končeky prstov boli v pohode.

    bono9 je offline (nepripojený) bono9

    bono9
    ...po dvoch dňoch ťažkej práce v extrémnom prostredí (malinčie, šípy a suchá minuloročná zelina) by bola vhodnejšia 460 alebo 500, ale keď sa pozemok nezanedbá bude 400 úplne stačiť.

    Profesionálny krovinorez

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.