Zavrieť

Porady

Konverzia videa

Zdravim, stiahol som si video vo formate wmv a potrebujem ho prerobit bud na avi (xvid, divx) mp4, dat, rmvb a vsak vzdy ked to dam konvertovat tak to ukonci po par sekundach a tvary sa ze je to v poriadku. Skusal som viacere programy a vsade to je rovnake. Aj som stiahol nove kodeky a furt nic. Tento problem mam len pri formate wmv.
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Taky mudry som aj ja. Jedna sa o wmv s kodekom G2M3 urcenym pre webinare. Tu mi klasicky convertor nepomoze. Stiahol som si aj G2M kodek a stale nic.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

MilanH Pozri príspevok
Zdravim, stiahol som si video vo formate wmv a potrebujem ho prerobit bud na avi (xvid, divx) mp4, dat, rmvb a vsak vzdy ked to dam konvertovat tak to ukonci po par sekundach a tvary sa ze je to v poriadku. Skusal som viacere programy a vsade to je rovnake. Aj som stiahol nove kodeky a furt nic. Tento problem mam len pri formate wmv.
Treba skúsiť iný kovertor videa. Ja používam Total video converter.

Ale je možné, že samotný zdrojový súbor (ten wmv) je poškodený. Alebo je ešte možné, že súbor wmv je nejako chránený - na tieto typy súborov je možné definovať nejaké autorské práva (DRM - Digital Rights Management). Ak je súbor chránený, tu je pár návodov, ako túto ochranu legálne obísť:

http://www.buzzle.com/articles/how-t...wmv-files.html

Spomínajú tam konvertor Tunebite.

Aký veľký je ten súbor?
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Chobot Pozri príspevok
Aký veľký je ten súbor?
ma zhruba 780Mb je to 2 a pol hodinove video. No idem to pozriet
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Ten Tunebite sa aj tvary ze by to dokazal ale pride po polovicu a sekne ho a viac sa mu dalej nechce ist.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

MilanH Pozri príspevok
ma zhruba 780Mb je to 2 a pol hodinove video. No idem to pozriet
Pošli cez SS zdroj, odkiaľ si to stiahol, ak chceš, cez víkend to môžem pozrieť, či by to išlo u mňa skonvertovať..
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Ja používam program Format Factory a konvertuje jak ďábel:-) a všetko.
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Aj ja som skusal ten Format Factory. Je dobry ale s tymto si neporadil.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

MilanH Pozri príspevok
Zdravim, stiahol som si video vo formate wmv a potrebujem ho prerobit bud na avi (xvid, divx) mp4, dat, rmvb a vsak vzdy ked to dam konvertovat tak to ukonci po par sekundach a tvary sa ze je to v poriadku. Skusal som viacere programy a vsade to je rovnake. Aj som stiahol nove kodeky a furt nic. Tento problem mam len pri formate wmv.
Problém bude u teba v PC. Ja som stiahol video. Najprv mi ho nešlo prehrať, chýbali kodeky. Tak som nainštaloval ten GoToMeeting kodek (g2m) a potom v pohode išlo prehrať vo všetkých prehrávačoch. Dokonca to ide aj konvertovať tým Total Video Convertorom.

A ide ti to aspoň prehrať v nejakom prehrávači?

Chceš aby som to skonvertované video niekde uploadol?
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

No ten kodek som si aj ja stiahol a vtedy to slo aspom prehrat. A aky je cely nazov toho Total video convertora? Bo pod tym nazvoj je ich viac. (E.M., OJOsoft, Aiseesoft atd)
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Chobot Pozri príspevok
Chceš aby som to skonvertované video niekde uploadol?
No ak sa ti to bude chciet dakam nahrat tak mozes.
Vdaka
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
Skús avidemux. Je to jednoduché a podporuje veľa formátov vrátane wmv a česky.
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Chobot Pozri príspevok
Problém bude u teba v PC. Ja som stiahol video. Najprv mi ho nešlo prehrať, chýbali kodeky. Tak som nainštaloval ten GoToMeeting kodek (g2m) a potom v pohode išlo prehrať vo všetkých prehrávačoch. Dokonca to ide aj konvertovať tým Total Video Convertorom.
No stiahol som ten TVC. Ake pouzivas kodeky? Mam tam na vyber MS DirectShow 9 alebo internal decoder. Ked dam MS DS tak to zacne ale po chvily skonci a ked dam ID tak vyhodi hlasku unsupport codec. Teraz tam mam posledny K-lite.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

MilanH Pozri príspevok
No ten kodek som si aj ja stiahol a vtedy to slo aspom prehrat. A aky je cely nazov toho Total video convertora? Bo pod tym nazvoj je ich viac. (E.M., OJOsoft, Aiseesoft atd)
Video konvertorov sú desiatky. Ale Total Video Converter je len jeden:

http://www.slunecnice.cz/sw/total-video-converter/
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

MilanH Pozri príspevok
No ak sa ti to bude chciet dakam nahrat tak mozes.
Vdaka
Dám, len to chvíľu potrvá. 5 min toho videa mi konvertovalo asi 12 minút (mám starší komp). Video má 2,5 hodiny a odhad na konverziu bol 5 hodín. Dám to konvertovať cez noc.
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Chobot Pozri príspevok
Video konvertorov sú desiatky. Ale Total Video Converter je len jeden:

http://www.slunecnice.cz/sw/total-video-converter/
Toto je akurat ten E.M este by si mi mohol povedat tie kodeky. Ako vazim si co robis ale aj tak musim tento problem vyriesit.
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Huraaaaaaaaaaaaaa. Problem vyrieseny. Vdaka programu Any video converter a je uplne zadara , ktory jasne napisal kde bol problem. Bolo treba rucne nakopirovat subor g2m.dll do adresara windows\system32 nakolko sa tam pri instacii G2M kodeku nenahral. Som ho tam supol a uz to ide v pohode.
Vdaka vsetkym
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

MilanH Pozri príspevok
Huraaaaaaaaaaaaaa. Problem vyrieseny. Vdaka programu Any video converter a je uplne zadara , ktory jasne napisal kde bol problem. Bolo treba rucne nakopirovat subor g2m.dll do adresara windows\system32 nakolko sa tam pri instacii G2M kodeku nenahral. Som ho tam supol a uz to ide v pohode.
Vdaka vsetkym
Síce neskoro, ale uložil som ti to na Hellshare (keď už som sa s tým natrápil), stiahnuť si to môžeš tu:

http://download.hellshare.cz/x-trade...9-avi/2823106/
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Chobot Pozri príspevok
Síce neskoro, ale uložil som ti to na Hellshare (keď už som sa s tým natrápil)
Vrela vdaka Ti
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať