Zavrieť

Porady

Postrek

Dobrý den chcel by som sa opýtat či nahodou neive nejaký postrek ktory by odohnal psa a macku z kvetov ktore mám pred chalupov a stale my v tych kvetov ležia dakujem za skoru odpoved dufam že taky prostriedok existuje a že neni moc drahy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Postrek? ...šak to neni zelina

    No,ale vazne. Postrek asi nie, ale predava sa taky prasok "Stop pes". Bud v zahradkarstvach,alebo v zoochove.

    Ja osobne posypavam miesta,kde nechcem aby mi sli macky ciernym praskovym korenim. Nevonia im to, tak radsej obchadzaju...

    ...Mozno by im na odnaucenie a hladanie ineho miesta pomohlo,keby si tam dal nejake kamene,ako do skalky ...

    Zopar rad najdes aj v starsej teme http://www.porada.sk/t80201-macky-v-zahrade.html

    MIRCO1972 je offline (nepripojený) MIRCO1972

    som jeden MIRCO MIRCO1972
    No neviem.
    Mne to príde choré odpudzovať psa či mačku z kvetov. Myslím že by to mohol byť pekný pohľad vidieť oddychovať psíka či mačku v kvetinách. Pchať tam nejakú chemikáliu len preto aby tam nešli. Veď koľko škody ti tam len narobia?


    MIRCO
    images.jpg  

    vemak je offline (nepripojený) vemak

    vemak
    na tie ultrazvukové odpudzovače zabudni, nefunguje to na nič, a keď troška, tak za pár minút si na to zvyknú.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    MIRCO1972 Pozri príspevok
    No neviem.
    Mne to príde choré odpudzovať psa či mačku z kvetov. Myslím že by to mohol byť pekný pohľad vidieť oddychovať psíka či mačku v kvetinách. Pchať tam nejakú chemikáliu len preto aby tam nešli. Veď koľko škody ti tam len narobia?


    MIRCO
    By si sa čudoval, minule to na našu mačku prišlo a dostali s kocúrom super nápad rozdať si to v sklenniku na stole so sadenicami papriky tak na metri štvorcovom úroda pozbieraná a navyše ráno dvere do domu si kocúr označkoval aby náhodou za našou mačkou neprišiel iný, keby som ho vtedy prichytil tak by ma ochrancovia zvierat zavreli.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.